بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

رحمتی: با الهلال نه، با منتخب جهان بازی داشتیم

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ | ۲۳:۲۱

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: برای نساجی که اولین‌بار در لیگ قهرمانان حضور پیدا می‌کند همه بازی‌ها سخت و مهم است.​​​​​​​

به گزارش طرفداری، سیدمهدی رحمتی بعد از شکست 2 بر صفر مقابل الهلال عربستان اظهار داشت:

تشکر می‌کنم از بازیکنانم که امروز واقعاً تلاش کردند و زحمت کشیدند و هر چه داشتند در زمین گذاشتند. تشکر دیگر از هواداران که امروز ما را تنها نگذاشتند و در کنارمان بودند. برای نساجی که اولین‌بار در لیگ قهرمانان حضور پیدا می‌کند همه بازی‌ها سخت و مهم است.

وی افزود:

همه بازی‌ها می‌تواند برای ما تأثیرگذار باشد و نتیجه‌اش برای ما مهم باشد. اولین فصل حضور من در آسیا است. ما با تیم منتخب جهان بازی کردیم. در 20 دقیقه اول بازی، بازیکنان‌مان و در طول 90 دقیقه همه هواداران‌مان تحت تأثیر ستاره‌های الهلال بودند. الهلال چهار دوره قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شده است اصلاً با تیم ما قابل قیاس نیست که بخواهیم خودمان را با آنها مقایسه کنیم. ولی بازیکنان من امروز خیلی خوب کار کردند. روی اتفاقات و اشتباهات گل خوردیم اما توانستیم روی دروازه حریف موقعیت گل ایجاد کنیم به تیر دروازه‌شان هم زدیم 2-3 موقعیت خیلی خوب هم داشتیم. فکر می‌کنم رفته رفته این شرایط و این شخصیت برای تیم نساجی در فوتبال ایران جا بیفتد که ما هر سال بتوانیم در آسیا حضور داشته باشیم تا این بازی‌ها بتواند برای ما حالت عادی‌تر پیدا کند. 

سرمربی نساجی در مورد تعطیلی لیگ و اینکه دوری از شرایط مسابقه چقدر در این شکست تأثیر داشت، عنوان کرد:

من یک جواب کلی به شما بدهم که نیاز به توضیح نباشد. فوتبال ما  تعطیل است، کلاً فوتبال ما در حال حاضر تعطیل است، از همه جهات و همه نقاط، هیچ روزنه امیدی در این فوتبال نمی‌بینید که به آینده امیدوار باشید اگر می‌بینید من را  راهنمایی کنید و حداقل دنبال روزنه بروم تا امیدی برای آینده داشته باشیم در این فوتبال.

وی در مورد اینکه الهلال نسبت به زمانی که شما مقابلش بازی کردید، چقدر تغییر کرده گفت:

فکر می‌کنم در 15 سال گذشته فوتبال الهلال و عربستان از همه تیم‌های آسیایی جلوتر بوده است.زمانی که ما با این تیم در خود عربستان بازی کردیم و شکست دادیم فکر می‌کنم کل بازی تحت فشار بودیم و شرایط به همین گونه‌ای بود که شما می‌دیدید و امروز هم دیدید ولی از موقعیت‌های‌مان استفاده می‌کردیم. بنابراین که ما تیم استقلال بودیم یا سپاهان، بازیکنان تیم ملی داشتیم که تجربه این بازی‌ها را داشتند. اما باید از بازیکنانم تشکر کنم زیرا در اولین تجربه آسیایی‌شان مقابل الهلال پا پس نکشیدند با این تیم جنگیدند و رقابت کردند توانستند روی دروازه حریف موقعیت گل خلق کنند و شما نمی‌توانید از نظر کیفیت و همچنین امکانات ما را با آنها مقایسه کنید چه برسد به بقیه چیزها.

رحمتی در مورد اخراج بازیکن تیم نساجی گفت:

اگر فقط بازیکن ما اخراج می‌شد، تأثیرگذار بود. اما وقتی یک نفر از ما و یک نفر از حریف اخراج شد شرایط برابر بود و اینکه توانستیم خودمان را به شرایط بازی بیاوریم. 3 گل از آنها خوردیم می‌شود گفت که گل سوم آنها از گلی که ما به تیر دروازه‌شان زدیم شانس گل‌ شدن بیشتر بود و موقعیت گل‌تر بود تا گل سوم حریف؛ یک موقع هم بدشانس بودیم توپی که العباس روی ارسال به گل تبدیل نکرد. می‌شود گفت بدشانس هم بودیم. اختلال ما در این بازی با توجه به تلاشی که بازیکنان‌مان انجام دادند 3 گل نبود.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *