بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

حذف زودهنگام زهرا نعمتی از بازی‌های آسیایی

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ | ۱۴:۳۸

در ادامه مسابقات روز نخست تیروکمان بازیهای آسیایی هانگژو، در مرحله مقدماتی ریکرو زنان، مبینا فلاح با امتیاز ۶۱۸ در رده سی و هشتم قرار گرفت و در بازی نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از قطر می‌رود. همچنین یسنا پورماهانی با امتیاز ۶۱۷ در رده سی و نهم ایستاد. او در بازی نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از کویت می‌رود. زهرا نعمتی هم با امتیاز ۶۱۶ در رده چهلم قرار گرفت.

همچنین در مرحله مقدماتی کامپوند مردان، محمد صالح پالیزبان با امتیاز ۷۰۵ در رده ششم ایستاد. او در بازی نخست استراحت دارد و در دور دوم به مصاف برنده دیدار عراق و نپال می‌رود. آرمین پاکزاد با امتیاز ۶۹۸ در جایگاه پانزدهم قرار گرفت. وی در بازی نخست استراحت دارد و حریف بعدی او در دور دوم مشخص نیست. میلاد رشیدی با امتیاز ۶۹۲ در رده بیست و پنجم قرار گرفت.

تیم کامپوند مردان نیز ایران با ترکیب محمد صالح پالیزبان، میلاد رشیدی و آرمین پاکزاد با امتیاز ۲۰۹۵ در رده چهارم ایستاد و در دیدار نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم عربستان  می‌رود.

همچنین تیم ریکرو زنان ایران با ترکیب زهرا نعمتی، یسناپورماهانی و مبینا فلاح با امتیاز ۱۵۸۷ در رده دهم ایستاد و در دیدار نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان می‌رود.

تیم میکس کامپوند با ترکیب گیسا بایبوردی و محمد صالح پالیزبان با امتیاز ۱۳۹۱ در رده پنجم قرار گرفت و و در دیدار نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم تایلند می‌رود.

تیم میکس ریکرو نیز با ترکیب مبینا فلاح و رضا شبانی با امتیاز ۱۲۹۵ در رده دهم قرار گرفت و در دیدار نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان می‌رود.

طبق قانون بازی‌های آسیایی، دو نفر برتر هر کشور می‌توانند در مرحله حذفی بازی کنند و بدین ترتیب در مرحله حذفی زهرا نعمتی و میلاد رشیدی حضور ندارند.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *