بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تماس بارسلونا با کورینتیانس برای جذب گابریل موسکاردو

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ | ۱۳:۰۹

طرفداری – اسپورت | گابریل موسکاردو یکی از اهدافی است که بارسلونا در سال 2024 به سراغ آن خواهد رفت. این هافبک 18 ساله برزیلی به شدت توجه دکو را به سمت خودش جلب کرده و بارسا تصمیم دارد برای امضا با این بازیکن دست به کار شود. موسکاردو که در کورینتیانس برزیل بازی می کند، مشتریان اروپایی دیگری هم دارد. 

دکو به عنوان مدیر ورزشی بارسلونا، رسما با باشگاه کورینتیانس برزیل وارد مذاکره شده است و پس از جذب ویتور روکه، امیدوار است او را هم به ترکیب بارسا اضافه کند. از دید سران بارسلونا، گابریل موسکاردو ویژگی های لازم برای بازی به عنوان هافبک دفاعی بارسلونا را دارد، پستی که ژاوی در آن تنها اوریول رومئو را در اختیار دارد. 

پیش از بارسلونا، چلسی به جذب موسکاردو علاقه جدی نشان داده بود اما مذاکرات این باشگاه با کورینتیانس برزیل به شکست منتهی شد. در حقیقت تیم انگلیسی با دو پیشنهاد رسمی به سراغ موسکاردو رفت که مورد آخر شامل 21 میلیون یورو همراه با 4 میلیون یورو پاداش می شد، همراه با سهم در فروش بعدی این هافبک جوان برزیلی. کورینتیانس پیشنهادات چلسی را رد کرد و روی استعداد خودش برچسب قیمت 30 میلیون یورویی چسباند.

بیشتر بخوانید:  رقابت بارسلونا و چلسی برای جذب گابریل موسکاردو، هافبک مستعد کورینتیانس پیشنهاد رسمی چلسی برای جذب گابریل موسکاردو، هافبک کورینتیانس

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *