بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

غیر رسمی؛ ژروم بواتنگ به بایرن مونیخ پیوست

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۵

طرفداری | پس از پایان بازی جذاب لایپزیش و بایرن مونیخ که دو تیم در نهایت به نتیجه تساوی 2-2 رضایت دادند، بسیاری از رسانه‌ها به‌طور ناگهانی اعلام کردند که باواریایی‌ها در حال بررسی بازگرداندن ژروم بواتنگ هستند.

حال به گزارش فابریتزیو رومانو، مذاکرات بایرن مونیخ و ژروم بواتنگ برای بازگرداندن این بازیکن در مراحل پیشرفته خود قرار دارد. این مدافع 35 ساله موافقت خود با این انتقال را نشان داده و خواهان بازگشت به مونیخ است. این معامله طی 24 تا 48 ساعت آینده، تکمیل خواهد شد. توربن هوفمان از اسکای نیز گزارش داده بواتنگ تا کنون بخش‌های اولیه معاینات پزشکی را پشت سر گذاشته و قرار است به‌زودی با تیم اول تمرین کند. بواتنگ طی این مدت بدن خود را آماده و بدون مصدومیت نگه داشته است. با این حال، هنوز مشخص نیست که مدت زمان قرارداد او تا ماه ژانویه یا پایان فصل خواهد بود. به صدا درآمدن زنگ‌های خطر برای سران بایرن مونیخ پس از بازی مقابل پروسن مونستر

به گزارش کیکر و کری هاو از اشپورت آینس،  این واقعیت که توماس توخل در بازی مقابل پروسن مونستر در دی‌اف‌بی پوکال مجبور به استفاده از لئون گورتسکا و نصیر مزروعی به عنوان زوج دفاع وسط تیمش شد، نگرانی‌ها درباره عمق ترکیب را افزایش داد. دوری طارق بوخمان مدافع جوان بایرن از میادین نیز به‌خاطر مصدومیتش بیش‌تر از حد انتظارات خواهد بود.

بنابراین، اکنون توخل و سران باواریایی مصمم هستند که یک مدافع میانی دیگر به خدمت بگیرند و با توجه به اینکه بواتنگ با باشگاه آشنا است و هنوز روابط نزدیکی با بازیکنان دارد، او را راه‌حل خوبی می‌دانند.

گفتنی است ژروم بواتنگ پس از 10 فصل حضور در بایرن مونیخ، در سال 2021 با اتمام قراردادش به‌طور از این باشگاه جدا شد و به لیون پیوست. با این حال پس از عملکرد ضعیفش در فصل گذشته، این باشگاه فرانسوی دیگر تمایلی به ادامه همکاری با او نداشت و با اتمام قراردادش، از لیون نیز به صورت رایگان جدا شد و تاکنون به تیم دیگری نپیوسته است. هر چند شایعاتی وجود دارد که بواتنگ پیشنهادی از عربستان سعودی را نیز رد کرده است.  

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *