بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مورینیو: از رم نمی روم؛ بزرگ ترین پیشنهاد تاریخ را به خاطر رم رد کردم

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ | ۲۲:۲۱

سومین فصل همکاری آاس رم و ژوزه مورینیو اصلاً مطابق انتظار پیش نمی رود. رم با کسب تنها 5 امتیاز 6 هفته ابتدایی سری آ 2023/24 در رتبه شانزدهم قرار دارد و از همین حالا کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای رمی ها دشوار به نظر می رسد.

به نقل از اسکای ایتالیا؛ ژوزه مورینیو که این روزها فشار سنگینی را تحمل می کند و در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با فروزینونه اعلام کرد برنامه ای برای رفتن از رم ندارد و اگر قصد رفتن داشت، این کار را در تابستان انجام می داد. مورینیو گفت:

من جایی نمی روم. اگر می خواستم رم را ترک کنم، این کار را در تابستان می کردم، وقتی که بزرگ ترین پیشنهاد تاریخ فوتبال برای یک سرمربی را رد کردم. این پیشنهاد را رد کردم چون به مدیران، بازیکنان و هواداران رم قول داده بودم که می مانم. باید به قول خود عمل می کردم. من کسی نیستم که زیر قول خود بزند.

فابریتزیو رومانو تایید کرد که منظور مورینیو پیشنهاد سالیانه 30 میلیون یورویی الهلال عربستان بوده است. سرمربی جالوروسی افزود:

اکنون اینطور به نظر می رسد که من به یک مشکل برای رم تبدیل شده ام اما اصلاً این موضوع را قبول ندارم. مشکل رم، من نیستم. عوامل زیادی در موفقیت یا شکست یک تیم در فوتبال تاثیرگذار است و شما نمی توانید همه مشکلات را مربوط به یک نفر بدانید. من تا پایان قراردادم در رم می مانم و جایی نمی روم. حداقل از جنبه ای که به من مربوط می شود، جایی نمی روم. قبل از پایان قراردادم فقط یک نفر می تواند من را از رم جدا کند؛ مالک باشگاه، دن فریدکین. اگر او به من بگوید که برو، خواهم رفت!

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *