بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تن هاخ: هیچ بهانه ای در کار نیست؛ باید حریفی همچون کریستال پالاس را شکست بدهیم

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ | ۲۰:۳۴

اریک تن هاخ پس از شکست خانگی ۱-۰ منچستریونایتد مقابل کریستال پالاس، عملکرد تیمش در انتهای مسابقه را زیر سوال برد. 

طرفداری | به گزارش اسکای، تک گل دقیقه ۲۵ یواخیم اندرسن کافی بود تا عقاب‌ها با جبران شکست در لیگ کاپ، به سه امتیاز مهم در اولدترافورد دست پیدا کنند. تن هاخ در مصاحبه پس از بازی گفت:

همه چیز خیلی ساده است؛ ما در کل بازی سه فرصت به حریف دادیم که هر سه روی ضربات شروع مجدد بود. از طرف دیگر به نظرم ما در موقعیت‌های خوبی قرار گرفتیم ولی تصمیمات‌مان خوب نبود. بازیکنان ما در این صحنه‌ها آزاد بودند. نتوانستیم تاثیرگذار باشیم و در این جنبه از بازی، کیفیت‌مان کافی نبود. در بخش پایانی مسابقه، بهترین عملکردمان را ارائه نکردیم. 

درک می‌کنم؛ وقتی مقابل پالاس بازی می‌کنی، در نهایت احترام، باید برنده شوی. طبیعتا این مایه نگرانی است چون ما باید ثبات بیشتری داشته باشیم و به روندی از بردهای پیاپی نیاز داریم. می‌توانم برای شما دلیل بیاورم ولی شما از آن به عنوان بهانه برداشت خواهید کرد. هیچ بهانه‌ای در کار نیست. 

گل اول خیلی مهم است ولی وقتی گل دریافت می‌کنید، باز هم باید راهی برای برنده شدن پیدا کنید. ما این کار را نکردیم و تنها می‌توانیم خودمان را سرزنش کنیم. این برای هواداران، بازیکنان و من مأیوس کننده است اما ما باید متحد بمانیم و بهتر شویم. 

البته که ناراحت کننده است. ما بارها به گلزنی نزدیک شدیم. باید تیز و فرصت طلب باشیم. همه چیز به تصمیم‌گیری بر می‌گردد. دیگر نمی‌توانیم این نتیجه را عوض کنیم. همیشه باید از چنین مسابقه‌ای درس گرفت و نسبت به بخش پایانی آن، بهتر کار کرد. 

رشفورد هم راه می‌افتد ولی این اتفاق به طور خودکار رخ نخواهد داد. او باید تلاش زیادی کند و تیم‌ هم باید در کنار او تلاش زیادی انجام دهد. 

نمی‌توانم بگویم بازیکنان ندویدند ولی ما در انتهای کار خوب نبودیم. باید اشتیاق بیشتری برای گلزنی نشان داد. قضیه شانس نیست و نمی‌توان چنین تعریفی از آن ارائه کرد. 

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *