بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

آغاز هشتگ های طرفداران منچستریونایتد؛ اریک تن هاخ باید اخراج شود!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ | ۲۰:۰۹

گلیزرها مشکل اصلی منچستریونایتد هستند اما نمی‌توانید با وجود 400 میلیون پوند هزینه هر بازی طرفداران باشگاه را ناامید کنید.

طرفداری | چهار باخت در هفت بازی ابتدایی فصل 24-2023، اتفاقی نیست که طرفداران منچستریونایتد به راحتی از آن عبور کنند. منچستریونایتدِ اریک تن هاخ فصل گذشته شکست‌های به مراتب سنگین‌تری متحمل می‌شد اما آن‌ها با گذشت زمان با واکنشی مناسب اوضاع را تغییر می‌دادند. با این حال، در فصل جاری شیاطین سرخ از اولین بازی فصل مقابل وولورهمپتون در اولدترافورد، به شدت آسیب‌پذیر ظاهر شده‌اند و در تمامی بازی‌ها به حریفان خود اجازه قدرت‌نمایی می‌دهند. تن هاخ که حداقل اولدترافورد را به عنوان دژ مستحکم خود قرار داده بود، پس از فرار از شکست مقابل ناتینگهام فارست، دو باخت پیاپی مقابل برایتون و کریستال پالاس متحمل می‌شود تا ثابت شود آرامش را در خانه هم نمی‌تواند پیدا کرد.

در سمتی دیگر؛ وضعیت نقل و انتقالات و همچنین مدیریت رختکن اریک تن هاخ باعث ایجاد نگرانی شده است. خریدهای مرد هلندی آن‌طور که باید درخشان ظاهر نشده‌اند و با وجود هزینه 400 میلیون پوندی، احساس می‌شود منچستریونایتد همچنان به یک جراحی بزرگ نیاز دارد. همه این عوامل مزید بر علت شده‌اند برخی از طرفداران منچستریونایتد در شبکه اجتماعی ایکس هشتگ «TenHagOut» را ترند کنند؛ هشتگی که می‌گوید مرد هلندی حداقل الان مشکلی اصلی منچستریونایتد است. تیم قرمز منچستر در داخل و خارج از زمین ایده‌ای ندارد و به نظر می‌رسد پروژه‌ای که تن هاخ از آن صحبت می‌کند، چیزی بیشتر از یک داستان خیالی نباشد.

هر لحظه بر تعداد پست‌های حاوی هشتگ «تن هاخ اوت» افزوده می‌شود

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *