بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مورینیو خیال قلعه‌نویی را راحت کرد؟/ سردار آزمون در راه تیم ملی!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ | ۶:۵۳

سردار آزمون در تابستان به عنوان بازیکن قرضی از بایرلورکوزن به رم پیوست درحالی که همان زمان یک خبرنگار ایتالیایی فاش کرد، این مهاجم ایرانی به ژوزه مورینیو قول داده است در جام ملت‌های آسیا شرکت نکند!

خبری که مثل بمب در ایران سروصدا به پا کرد و سکوت سردار آزمون و فدراسیون فوتبال نیز به این شایعه دامن زد. سردار آزمون روز ۴ شهریور ماه درحالی به تیم ایتالیایی پیوست که گزینه اصلی خرید ژوزه مورینیو روملو لوکاکو بلژیکی بود اما هنوز این نقل و انتقال قطعی نشده بود. لوکاکو ۵ روز بعد و ۹ شهریور ماه به رم پیوست تا کار برای سردار آزمون ستاره دوست داشتنی تیم ملی کشورمان با توجه به اینکه تازه از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده بود، سخت‌تر شود.

حالا لوکاکو در تیم جدیدش بازی می کند اما ژوزه مورینیو در مورد سردار آزمون در اظهار نظری عجیب گفته است: «بازی با سه بازیکن هجومی برای ما آسان نیست، آن هم با بازیکنانی که در اختیار داریم. ما سه مهاجم واقعی (لوکاکو، بلوتی و آزمون) داریم و من همه آنها را دوست دارم. سردار آزمون فعلاً در شرایط بازی در این سطح نیست!»

اینکه مورینیو که استاد جنگ روانی و روحیه دادن به بازیکنانش است این صحبت عجیب را برای تحریک سردار آزمون انجام داده تا با انگیزه بالاتری برای رسیدن به ترکیب اصلی بجنگد یا نه، را نمی‌دانیم. آنچه اما از کمپ تیم‌های ملی به گوش می‌رسد آسودگی خاطر امیر قلعه‌نویی و دستیارانش از حضور سردار آزمون در جام ملت‌های آسیاست. مهاجمی که می‌تواند با حضور در جام ملت‌های آسیا و حتی آقای گلی در این رقابت‌ها به ژوزه مورینیو ثابت کند نه تنها در سطح کالچو و سری A ایتالیاست بلکه می‌تواند یک ستاره گلزن برای رم باشد. بنابراین حضور این مهاجم سرشناس و گلزن ایرانی در جام ملت‌های آسیا قطعی است.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *