بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ژاوی: تمدید قراردادم به زودی اعلام می شود و خوشحالم؛ کل تیم از حضور ژائو فلیکس سود می برند

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۵:۴۱

ژاوی، سرمربی بارسلونا داشتن گوندوعان و کانسلو را یک مزیت و برتری می داند.

طرفداری | بارسلونا فردا شب در چارچوب بازی های هفته ششم لالیگا میزبان سلتاویگو است. ژاوی در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شد و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد. ژاوی در ابتدا در مورد تقابل با سلتاویگو گفت:

برای ما امتیازات بیار مهمی است. در نیوکمپ بازی نمی کنیم اما جوی که در اینجا خلق می شود، هارمونی بسیار خوبی دارد. فرم خوبی داریم. در مقابل سلتاویگو را داریم که نسبت به چیزی که استحقاقش را دارد، امتیازات کمتری دریافت کرده است. رافا بنیتس سرمربی بسیار باتجربه ای است. سال گذشته برای ما سخت بود و امیدواریم بتوانیم پیروز شویم و حس خوبی در خانه داشته باشیم. سطح بازیکنان را بهبود داده ایم. این حقیقت که گوندوعان و کانسلو را داریم یک مزیت و برتری است و بازیکنانی که سال قبل نیز داشتیم هم پیشرفت کرده اند. تمدید قرارداد؟

چند روز پیش به توافق رسیدیم و به زودی به صورت رسمی اعلام خواهد شد. خوشحالم. به خصوص در دوران سخت، همیشه حمایت رئیس را احساس کردم. اکنون حس می کنم بسیار قدرتمند و مطمئن هستم. قراردادم تا 2025 است؟ بله بله. به زودی خبرش را خواهیم داد.  ژائو فلیکس؟

او خیلی خوب در تیم مشارکت دارد و به شکلی بین خطوط بازی می کند که می تواند یک هافبک دیگر برای ما باشد. نه تنها روبرت لواندوفسکی، بلکه کل تیم از حضور او سود می برند. اوریول، گاوی و گوندوعان هم در گلزنی مشارکت دارند. آن ها بازیکنانی در سطح بالا هستند و این برای رقابت خوب است. اهداف تیم در فصل جاری؟

با گفتن این که فصل خوبی خواهد بود، فاتح چیزی نمی شوم. باید قدم به قدم پیش برویم و مغرور نشویم. هدف اصلی حفظ سطح بازی و نتایج است. صدرنشینی؟

صدرنشین بودن همیشه مهم است. اگر فردا پیروز شویم، رئال مادرید را تحت فشار می گذاریم. باید بازی خوبی انجام دهیم، مهم ترین مسئله چیزی است که اختیارش دست خودمان است. ویتور روکه؟

با پزشکان در برزیل در ارتباط هستیم. آن ها به دکتر پرونا آمار خواهند داد. باید ببینیم وضعیت چگونه است و مطمئن شویم که مصدومیت مهمی نیست. بویان کرکیچ این وظیفه را بر عهده دارد که بازیکنان قرضی یا کسانی که آن ها را خریده ایم یا بند بازخریدشان را داریم را زیر نظر بگیرد. آینده فلیکس و کانسلو؟

هنوز زود است. باید ببینیم، فصل پر از فراز و نشیب است. از عملکرد ژائو فلیکس رضایت داریم. او خوشحال است و از بازی خود لذت می برد. کانسلو نیز همین شرایط را دارد. امیدوارم هر دو بتوانند در همین مسیر به کار خود ادامه دهند. در مورد فرضیه هایی طولانی مدت صحبت می کنیم. زمان زیادی در پیش است و شرایط باید ارزیابی شود. فعلاً نمی توان تصمیمی گرفت. بهترین لحظه سرمربیگری ات؟

قهرمانی در سوپرجام اسپانیا در ژانویه. آن یک نقطه عطف بود. بازیکنان این را دیدند و شروع به باور کردند. آن لحظه ای مهم برای تغییر همه چیز بود. کریستنسن؟

او اندکی درد داشت و باید از او محافظت کنیم. آندریاس خوب است و بازیکن بسیار مهمی برای من محسوب می شود. آرائوخو؟

رونالد فرد بسیار مهمی است، او ضروری است. رونالد رهبر و اصلاح کننده بسیار خوبی است. کم کم به ترکیب برمی گردد. او خوشحال است و روحیه ای که دارد برای تیم کلیدی است. پدری؟

پدری در حال ریکاوری است. او خوب است و عملکردی عالی در ریکاوری اش دارد. احساس او تعیین کننده خواهد بود. می خواهیم او کاملاً حس خوبی داشته باشد.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *