بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

شهاب زاهدی زیر تیغ!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۹

انتقادات از شهاب زاهدی به اوج خود رسیده است.

به گزارش طرفداری، شهاب زاهدی یکی دیگر از مهاجمان پرتعدادی است که در سال های اخیر با تشخیص کادرفنی پرسپولیس پیراهن این تیم را به تن کرده اند اما موفقیتی نداشته اند. البته که هنوز فرصت زیادی پیش روی زاهدی است تا تمام نطرها را برگرداند اما نوع و شویوه او در بازی های اخیر و به ویژه بازی با النصر بسیاری از کارشناسان را نامید کرد. از بعد از بازی با النصر صحنه ای که روی حرکت حساب شده بازیکن النصر از زاویه بسته تبدیل به گل دوم این تیم شد با صحنه ای که شهاب زاهدی در همین زاویه توپ را به شکل عجیبی هدر داد بارها و بارها در فضای مجازی بازپخش شد تا به نوعی عملکرد مهاجم پرسپولیس با یکی از بازیکنان بومی النصر قیاس شود.

به تمام این ها اضافه کنید که او در 3 بازی ابتدایی سرخ ها فیکس بود و کاری از پیش نبرد و در بازی چهارم و در مصاف با فولاد نیمکت‌نشین شد تا پرسپولیس بدون او بهتر و روانتر بازی کرده و جالب این که او به زاهدی به محض ورود به زمین پاس گل داد تا نشان دهد به عنوان بازیکن تعویضی می تواند بیشتر تاثیرگذار باشد. از این رو پیش‌بینی می شد مقابل النصر هم نیمکت‌نشین باشد اما این که در دقیقه 5 بازی جانشین مهدی ترابی شود موضوعی بود که کمتر کسی باور داشت. زاهدی در طول بازی هم در مصاف تک به تک با مدافعان حریف، هم در جایگیری، هم در به تاخیر انداختن بازی برای استفاده از صدحملات و به ویژه در کارهای ترکیبی و حتی فرار به سمت دروازه حریف هم عاجز بود تا بعد از پایان بازی و تا به امروز زیر تیغ انتقادات قرار بگیرد.
تقاضای عجیبش برای دریافت پیراهن رونالدو در پایان بازی نیز شعله انتقادها را شعله ورتر کرد تا از سوی منتقدان این طور عنوان شود که او بیش از این که به شکست فکر کند به دنبال یک منفعت شخصی است و …!

به هر روی همواره دیده ایم در پرسپولیس تنها دو راه برای خروج از این وضعیت وجود داشته است. جدایی از پرسپولیس یا درخشش پیاپی برای به فراموشی سپرده شدن تمام انتقادات.

حال باید دید شهاب زاهدی کدام راه را برای پایان دادن به این هجم انتقادات در پیش خواهد گرفت.

گفتنی است شهاب زاهدی نیز مثل پریرا، تمیروف، آل کثیر، دیاباته، حامد پاکدل و … از جمله مهاجمانی بود که با درخواست یحیی گل محمدی به پرسپولس منتقل شد.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *