بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اولین واکنش پورعلی‌گنجی به شایعه درگیری با گل‌محمدی

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۳:۴۵

مرتضی پورعلی‌گنجی که بعد از تعویض بین نیمه در بازی ذوب‌آهن در معرض این شایعه قرار گرفته بود، با تمجید از یحیی می‌گوید: سالی که اصلا آقای ابراهیم‌زاده به من بازی نمی‌داد، آقای گل‌محمدی آمدند ار من استفاده و فوتبالم را زنده کردند. من از آن موقع به آقای گل‌محمدی مدیونم چون نقش خیلی بزرگی در زندگی فوتبالی من داشت به عنوان یک جوان ۱۸-۱۹ ساله.

وی افزود: وقتی من رفتم از ایران و در کشورهای مختلف بازی کردم، ارتباطم را با آقا یحیی داشتم و مثل برادر از او مشورت گرفتم و خیلی احترام گذاشتم و مثل برادرم بود و هست.

او در خصوص اتفاقات بازی ذوب اظهار داشت: بازی ذوب‌آهن هم من کارت زرد گرفتم و بسته به شرایط بازی میخواستیم هجومی‌تر بازی کنیم و تعویضت میکنم مرتضی جان و من هم گفتم مشکلی ندارد انسالله موفق باشیم و خدا شاهد است چیزی بیشتر از این نبود.

مدافع پرسپولیس در مورد شایعه درخواست جدایی عنوان کرد: نمیدانم بعدش چه اتفاقاتی افتاد و اصلا من مانده بودم. خنده دار بود. اگر تیم من را نخواهد من می‌روم و اگر شرایط اوکی باشد چرا باید بروم.

پورعلی در پایان گفت: امیدوارم دیگر از این حواشی پیش نیاید. من از آن بازیکنانی نیستم که بی احترامی کنم آن هم به سرمربی تیم.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *