بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اعتراف سرمربی پرسپولیس: به من گفتند این دو نفر باید فیکس باشند!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۲:۵۷

وقتی مرحوم عباس انصاری‌فرد در تابستان سال ۱۳۸۸ زمینه برای حضور زلاتکو کرانچار فقید در پرسپولیس را فراهم کرد، خیلی‌ها معتقد بودند عمر حضور هر دوی این نفرات در جمع سرخ‌پوشان طولانی نخواهد بود و اتفاقا پیش‌بینی آن‌ها کاملا هم درست از آب درآمد. البته نکته این‌جا بود که کرانچار و انصاری‌فرد طی همان مدت کوتاه همکاری هم با یکدیگر دچار چالش شدند.

در روز ۳۱ شهریور سال ۱۳۸۸ خبر دقیقی در خبرورزشی منتشر شد که کاملا نشان می‌داد چه اختلافاتی در پرسپولیس آن سال وجود دارد. کرانچار پیش از بازی پرسپولیس با راه‌آهن ترکیب ثابت تیمش را انتخاب کرد و پس از اعلام ۱۱ بازیکن اصلی خطاب به مهدی شیری و اشپیتیم آرفی گفت: گفتند شما را بازی دهم و حالا ببینیم چه کار می‌کنید!

از قرار معلوم این تغییر در ترکیب ثابت پرسپولیس به واسطه فشار مدیرعامل وقت و کمیته فنی باشگاه بود. البته در آن بازی آررفی نمایش خوبی ارائه نکرد و پس از پایان مسابقه کرانچار از او انتقاد داشت اما مهدی شیری آن‌قدر خوب بازی کرد که تمجید سرمربی فقید سرخ‌پوشان را همراه آورد.

در نهایت مرحوم عباس انصاری‌فرد پاییز سال ۸۸ جای خود را به حبیب کاشانی داد و کرانچار هم در دی ماه همان سال کنار گذاشته شد تا علی دایی هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.

خبرورزشی‌گردی| اعتراف سرمربی پرسپولیس: به من گفتند این دو نفر باید فیکس باشند!

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *