بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ژاوی: نامزدی در د بست؟ اهمیتی برایم ندارد و حتی گاهی به آن می خندم؛ تورس یک الگو برای همه است

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ | ۲۰:۰۱

ژاوی، سرمربی بارسلونا اعلام کرد به زودی تمدید قراردادش با باشگاه رسمی می شود.

طرفداری | بارسلونا در هفته پنجم لالیگا میزبان رئال بتیس است. ژاوی در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد. ژاوی در مورد وضعیت تیم گفت:

تمام بازیکنان در شرایطی عالی از تیم های ملی برگشته اند، فقط در مورد گوندوعان کمی ترس وجود دارد اما همه آماده هستند. رقیبی سخت در پیش داریم، تیمی فوق العاده و از نظر فنی یکی از بهترین ها. با ایسکو، آیوزه، بورخا ایگلسیاس آن ها فوق العاده هستند. داشتن مالکیت توپ یکی از کلیدهای این بازی است. نیاز داریم در این سه بازی خانگی پیروز شویم و برای این مسئله به هوادارانمان نیازمندیم. لامین یامال؟

در مورد یامال سه هفته پیش به من گفتید که جرات ندارم او را بازی دهم و حال می گویید نباید زیاد به او بازی دهم. با یامال مانند یکی دیگر از بازیکنانمان برخورد می کنیم. نقش بویان کرکیچ در باشگاه برای یامال مهم خواهد بود. از او مراقبت خواهیم کرد. او شخصیت و ذهنیت خوبی دارد. مشکلی نیست. ادامه کارت در بارسلونا؟

با دکو و رئیس، و قبلاً با متئو آلمانی در این مورد صحبت کردم. سرمربی نیز باید عملکردی خوب داشته باشد. این به معنای کسب موفقیت و جام هاست، نه قرارداد بلندمدت. من هرگز مشکلی برای باشگاه نخواهم بود. اینجا پروژه ای وجود دارد و ما تیمی فوق العاده داریم. تمدید قرارداد من به زودی اعلام خواهد شد و شکی در این مورد نیست. نامزدی ات در د بست؟

به آن اهمیتی نمی دهم و حتی گاهی به آن می خندم.  تعداد کم بازیکنان تیم؟

کافی است. تیم بسیار خوبی داریم و باید این را نشان دهیم. درست است که تعداد بازیکنان ما کم است اما به بازیکنانی که در آکادمی داریم نیز اعتماد داریم. استعدادهایی در آکادمی هستند و باید از آن ها بهره ببریم. جدایی عبدالصمد الزلزولی؟

بند بازخرید داریم. او به دلایل شخصی از بارسا جدا شد. او می خواست در تمام دقایق بازی کند و ما توان تضمین چنین چیزی را نداشتیم. من رک و روراست این را به او گفتم. او می خواست فیکس باشد. نمی دانم در بتیس به این خواسته می رسد یا خیر. دکو؟

فردی فوق العاده به باشگاه اضافه شد، مثل بویان. آن ها باشگاه را می شناسند و بارسایی هستند. شرایط گوندوعان و آرائوخو؟

خواهیم دید وضعیت چگونه است اما گوندوعان در دسترس است. آرائوخو عملکردی عالی دارد و این هفته به صورت کامل شرایط بازگشت به میادین را پیدا می کند.  ویتور روکه و این که آیا در ژانویه به ترکیب اضافه می شود؟

دکو به من گفته که روکه در ژانویه به تیم اضافه می شود. حال او اینجا نیست. خواهیم دید در ژانویه چه اتفاقی می افتد. الان صحبت در مورد او معنایی ندارد. فران تورس؟

دیروز به او گفتم که آن چیزی که بر آن چیره شده است، ارزش زیادی دارد و به معنای شایستگی بالایی است. همه به او خندیدند. فران همه چیز را به سود خود تغییر داد. او ذهنیتی قدرتمند و فوق العاده دارد. او حتی برای کادر فنی نیز یک الگوست. این چیزی است که خودش به دست آورده و مهم خواهد بود. پدری؟

همه برنامه های به خصوصی دارند اما این ورزشی در بالاترین سطح است. مصدومیت ها در تمام تیم ها اتفاق می افتند. در مورد پدری بسیار محتاط هستیم اما این غیرقابل ممانعت است. طبیعی است، در تمام باشگاه ها پیش می آید، حتی در منچسترسیتی یا رئال مادرید. صحبت های زیادی در مورد مصدومیت ها هست، تقویم بازی ها فشرده است. باید مصدومیت ها را به حداقل برسانیم. از عملکرد تیم پزشکی راضی هستم.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *