بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

دادگاه عالی اسپانیا: روبیالس نمی تواند به 200 متری جنیفر هرموسو نزدیک شود!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۹:۳۷

طرفداری | دادگاه عالی اسپانیا برای رئیس سابق فدراسیون فوتبال این کشور حکمی صادر کرده که طبق آن لوییس روبیالس حق ندارد به 200 متری جنیفر هرموسو نزدیک شود.

به گزارش اسکای اسپورت، لوییس روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا سرانجام تصمیم گرفت تا از سمت خود استعفا دهد که دلیل آن هم به حواشی و رفتار نامتعارف او در مراسم اهدای مدال‌ها در فینال جام جهانی زنان برمی‌گردد. یکی از دلایل حکم صادر شده از سوی دادگاه، اعتراض دسته جمعی بازیکنان تیم ملی زنان اسپانیا بوده است. 39 ملی‌پوش زن اسپانیایی، در بیانیه‌ای جدید تاکید کرده‌اند که از بازی برای این کشور احساس امنیت نمی‌کنند و خواستار تغییرات گسترده‌ای در فدراسیون فوتبال اسپانیا شده بودند.

مونتسه تام، سرمربی جدید تیم ملی زنان اسپانیا به دلیل همین اعتراض ملی‌پوشان اسپانیایی مجبور شد اعلام اولین ترکیب خود را به تعویق بیاندازد. اما در روز جمعه و زمانی که روبیالس برای دفاع از خودش در دادگاه حاضر شده بود، قاضی این دادگاه، فرانسیسکو دی خورخه، حکمی را صادر کرد که طبق آن آقای روبیالس نمی‌تواند به 200 متری جنی هرموسو نزدیک شود، هر چند دادستان ایالتی، درخواست کرده بود که این ممنوعیت به 500 متر برسد. لوییس روبیالس بازهم در دفاع از خود هرگونه تخلفی در مراسم اهدای مدال فینال جام جهانی زنان را رد کرده است.

بیشتر بخوانید: جنیفر هرموسو از لوییس روبیالس شکایت کرد استقبال قهرمانانه از جنیفر هرموسو در روز استعفای روبیالس / عکس

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *