بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

استقلال به روز موعود رسید؛ دو راهی حمید سجادی – حسین قربان زاده!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۶:۲۱

فردا روز سرنوشت سازی برای استقلالی ها محسوب می شود.

به گزارش طرفداری، همانطور که در جریان هستید بعد از تنفسی که وزارت ورزش داد، مجمع های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قرار است فردا برگزار شوند. برای استقلالی ها فردا روز سرنوشت سازی است.

دو اتفاق فردا ممکن است رخ بدهد؛ حالت اول این است در مجمع فردا، سازمان خصوصی سازی حرفش را به کرسی بنشاند که در این صورت اعضای جدید هیات مدیره استقلال معرفی خواهند شد.

طبق توافق بین وزارت اقتصاد و دارایی و وزارت ورزش، سه عضو هیات مدیره استقلال را وزارت اقتصاد و دارایی انتخاب می کند و انتخاب دو عضو دیگر بر عهده وزارت ورزش است.

اگر چنین شود، اعضای جدید هیات مدیره استقلال باید تشکیل جلسه بدهند و از میان خودشان یک نفر را به عنوان مدیرعامل انتخاب کنند.

اما حالت دوم این است وزارت ورزش آن چیزی را که می خواهد اجرا کند و فردا درخواست تنفس دوباره بدهد که اگر این اتفاق رقم بخورد، جلسه بعدی 30 خرداد ماه برگزار خواهد شد و تیم فعلی هیات مدیره استقلال به کارشان ادامه می دهند.

در واقع در این صورت، اعضای هیات مدیره استقلال تغییر نمی کنند و حجت کریمی هم به عنوان مدیرعامل کارش را در باشگاه استقلال انجام خواهد داد. البته اگر حالت اول هم رقم بخورد، حجت کریمی به عنوان عضو هیات مدیره در استقلال می ماند.

آن سو شرایط برای پرسپولیس چندان تفاوتی نمی کند. فردا چه سازمان خصوصی سازی حرفش را به کرسی بنشاند و چه وزارت ورزش، رضا درویش به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به کارش ادامه خواهد داد.

وزارت ورزش قصد دارد یک بار دیگر درخواست تنفس کند تا جلسه به روز 30 خرداد ماه موکول شود. شنیده می شود علت این کار وزارت ورزش این است که حسین قربان زاده روز 25 خردادماه به علت حضور احتمالی در انتخابات مجلس باید از ریاست سازمان خصوصی سازی برود.

باید منتظر ماند و دید در نهایت فردا چه اتفاقاتی رخ خواهند داد.

 

بیشتر بخوانید:

رضا درویش در پرسپولیس ماندنی شد

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *