بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

نایب رئیس اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری با خسروی وفا دیدار کرد

منبع : خبرگزاری ایلنا
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۵:۵۳

به گزارش ایلنا، نایب رئیس اتحادیه جهانی دوچرخه سواری و رئیس کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا جهت دیدار با مسوولان کمیته ملی المپیک ایران امروز صبح به تهران آمد. اسامه الشافر با حضور در کمیته ملی المپیک با محمود خسروی وفا و سیدمناف هاشمی رییس و دبیرکل کمیته ملی المپیک و رسول اسدی رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری دیدار و گفت‌وگو داشت. در این نشست پیرامون تعاملات کمیته ملی المپیک و فدراسیون دوچرخه‌سواری کشورمان با اتحادیه جهانی و کنفدراسیون دوچرخه‌سواری آسیا موضوعاتی مطرح شد.

اسامه الشفار رئیس کنفدراسیون دو چرخه سواری آسیا پس از این نشست در گفت‌وگویی اظهار داشت: سپاسگزارم از کمیته ملی المپیک ایران برای میزبانی این نشست و تبریک ویژه‌ای دارم به اسدی به خاطر موفقیت در انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری ایران. ما به طور کامل در کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا از این فدراسیون حمایت کامل داریم و تعاملات خوبی را با این فدراسیون خواهیم داشت. در خصوص انتخابات این فدراسیون نیز باتوجه به حضور نماینده فدراسیون جهانی در جلسه حمایت خود را از برگزاری این انتخابات داریم. قطعا دوچرخه سواری ایران رو به پیشرفت و توسعه قرار دارد و ما به موفقیت این رشته امیدواری کامل داریم.

رییس کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا نشست برگزار شده با رییس کمیته ملی المپیک، دبیرکل کمیته ملی المپیک و رییس فدراسیون دوچرخه سواری را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: من برای اولین بار است که به جلسه کمیته ملی المپیک ایران آمده ام و معتقدم ایران یکی از مهمترین همکاران ما در کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا محسوب می‌شود. به عنوان یک عضو خانواده و برادر حمایت دوباره خودم را از دوچرخه سواری ایران اعلام می‌کنم. دوچرخه سواری ایران بهترین رکابزنان آسیا را در بخش پیست و جاده در اختیار دارد و شاهد موفقیت های آنها در مسابقات تاجیکستان بودم. دوچرخه سواران ایرانی همچنان شانس حضور در رقابت های المپیک را دارند و حضور در مسابقات جهانی گلاسکو می‌تواند به آنها کمک کند.

وی در پایان اظهار داشت: این باعث افتخار است که یک دوچرخه سوار ایرانی روی سکوی قهرمانی می‌ایستد و من شخصا احساس می‌کنم یکی از هموطنانم توانسته صاحب مدال با ارزش شود. این آخرین حضور من در ایران نخواهد بود و به طور حتم مجدد به ایران سفر خواهم کرد.

انتهای پیام/

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *