بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

جورجو فورلانی مدیرعامل میلان: جاه‌طلبی ما تغییری نکرده است و تغییرات برای رقابت کردن در بالاترین سطح فوتبال اروپا است

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۱:۵۳

طرفداری | روز گذشته طی اعلام رسمی باشگاه میلان، پائولو مالدینی، مدیر بخش فوتبال میلان و فردریک ماسارا مدیر ورزشی این تیم برکنار شدند تا دوره جدیدی در باشگاه میلان آغاز شود. حال جورجو فورلانی، مدیر عامل میلان درباره تصمیم شوکه کننده مدیرت باشگاه صحبت‌هایی انجام داده است.

به گزارش گاتزتا، جورجو فورلانی، مدیرعامل میلان، سکوت خود را در مورد اخراج شوکه کننده پائولو مالدینی و کناره‌گیری قریب الوقوع ریکی ماسارا شکست. فورلانی درباره این تصمیم می‌گوید:

جاه‌طلبی ما تغییری نکرده است و اگر مساله‌ای هم باشد برای رقابت کردن در بالاترین نقطه فوتبال اروپا است.

جدایی پائولو مالدینی، فوتبال ایتالیا و به ویژه هواداران روسونری را که مالدینی را یکی از اشخاص کلیدی باشگاه می‌دانستند، شگفت زده کرده است. فورلانی می‌گوید:

ابتدا می‌خواهم از پائولو و ریکی و همه همکاران آنها برای کمک‌هایی که در این سال‌ها به باشگاه داشتند، تشکر کنم. پائولو یکی از بهترین بازیکنان تاریخ است و در نقش مدیر، به همراه ریکی، در کسب نوزدهمین اسکودتوی ما نقش مهمی داشت. ما از رفتن آنها ناراحتیم.

بیانیه باشگاه میلان خیلی مختصر بود و مشخص کرد که مالدینی از باشگاه اخراج شده است، در حالی که انتظار می‌رود که وضعیت ماسارا متفاوت باشد و نشان‌دهنده فسخ متقابل قرارداد است. 

ما در این باشگاه به طور مداوم بهترین استراتژی‌ها و مدل‌ها را تحلیل می‌کنیم تا مطمئن شویم که میلان می‌تواند در داخل و خارج از زمین به پیشرفت خود ادامه داده و با تیم‌های برتر اروپا رقابت کند. همانطور که همیشه تکرار کرده‌ام، عنصر اولیه و اساسی فوتبال است و فوتبال خواهد ماند. ما با این هدف تصمیم گرفتیم تا از نظر سازمانی تغییراتی ایجاد کرده و اعتقاد داریم این کار منجر به ایجاد یک کارگروه برای جنبه فنی و ورزشی می‌شود.

در حالی که مالدینی به صورت واضح از مالکان جدید میلان، RedBird و جری کاردیناله خواست تا سرمایه گذاری بیشتری انجام داده و بودجه باشگاه را افزایش بدهند، فورلانی اطمینان می‌دهد که این دقیقا همان کاری است که آنها قصد انجام آن را دارند اما نه به شکلی که مدیر سابق این تیم آن را می‌خواست.

 در حال حاضر اولویت ما تثبیت و بهبود پیشرفت‌هایی است که در سال‌های اخیر، در تمامی زمینه‌های باشگاه حاصل شده است. ما در مسیر درستی قرار داریم، اما هنوز کارهای زیادی هست که باید انجام شوند. امیدوارم که هواداران شگفت انگیز ما بتوانند مانند همیشه از باشگاه حمایت کنند و من شخصا امیدوارم تا به زودی با هوادارانمان تعامل داشته باشم و بتوانند استراتژی ما را درک کنند تا در نهایت شاهد رشد میلان در کنار هم باشیم.

به نظر می‌رسد سلسله مراتب جدید میلان به جفری مونکادا، مدیر استعدادیابی و استفانو پیولی، سرمربی باشگاه، اختیارات بیشتری می‌دهد و در نهایت همه آنها به فورلانی پاسخگو خواهند بود. رویکرد جدید باشگاه میلان از الگوریتم‌ها و تحلیل‌ها، استفاده بیشتری می‌کند و در واقع رویکردی است که با فیلم Moneyball معروف شد.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *