بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تصمیم عجیب و مشترک کادرفنی تیم ملی و امید/ صحبت های انتقادی میثاقی، کار همه خبرنگاران را خراب کرد!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۸:۳۱

بر اساس تصمیم مشترک و البته عجیب کادرفنی تیم ملی و تیم امید، بازی دوستانه این دو تیم در غیاب اصحاب رسانه برگزار می شود!

این تصمیم در حالی اتخاذ شد که تیم ملی و تیم امید در شروع کار هستند و تماشای این بازی از سوی اصحاب رسانه و نقد بازی تیم ملی و تیم امید از سوی آنها می توانست به هر دو تیم در مسیر آماده سازی کمک کند. به خصوص که هر دو تیم ماموریت های مهمی پیش رو دارند. تیم ملی برای قهرمانی در جام ملت ها می جنگند و هدف تیم امید هم صعود به المپیک است. دو عنوانی که دهه هاست، دست فوتبال ایران از رسیدن به آن کوتاه شده و به نوعی تحقق آنها به رویا تبدیل شده است.

اگر نزدیک به مسابقات جام ملت ها یا مسابقات انتخابی المیپک بودیم، حق با کادرفنی تیم ملی و تیم امید بود که تیم های خود را از نظرها پنهان کنند تا تاکتیک و ایده های آنها به سبب انتشار در رسانه ها برای حریفان رو نشود اما هر دو تیم در ابتدای مسیر هستند و اتفاقا اصحاب رسانه باید از هر دو تیم بازدید کنند تا متوجه شوند از بازیکنان دعوت شده به  اردو کدام یک در حد تیم ملی هستند و کدام یک نیستند!

برخی می گویند انتقادات محمد حسین میثاقی در برنامه این هفته فوتبال برتر موجب اتخاذ این تصمیم مشترک از سوی کادرفنی تیم ملی و تیم امید شد.

میثاقی در برنامه این هفته فوتبال برتر گفت: «اول اینکه مینی‌کمپ چیست؟ تعریفش را به ما بگویند. بعد اینکه یک جمله به مدیرعامل‌ها بگویم، گول این اتفاقات را نخورید. وقتی ایجنت می‌آید می‌گوید این بازیکن ملی است، ۲۰ درصد اضافه کنید، گول نخورید. این برای زمان آن بنده خدا است که مینی‌کمپ را برای همین کارها راه انداخت. بازیکن ملی باید بازی کند و اگر بازی ملی داشت، بگو من یک درصدی برای بازی ملی او اضافه می‌کنم. با احترام به کادر فنی تیم ملی، شما چند تا از این بازیکنان را سر تمرین گل‌گهر به زور راه می‌دادید اما حالا وارد لیست تیم ملی شدند که من تعجب می‌کنم. با دوستان کادر تیم‌ ملی صحبت می‌کنیم، می‌گویند این افراد در ماتریس تیم‌ملی نزدیک بودند. اما بعضی از آنها هیچ گونه شاخص ماتریسی ندارند.»

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *