بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

دانیال اسماعیلی فر را تکثیر کنید؛ فوتبال ایران از این ستاره ها می خواهد

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۷:۲۹

دانیال اسماعیلی فر، ستاره تازه وارد پرسپولیس خارج از هیاهوی کری خوانی و رجز خواندن که متاسفانه در فوتبال ما اپیدمی شده، با احترام از رقیب یاد کرد تا چراغ اخلاق در تاریکی های این فوتبال هنوز روشن باشد!

به گزارش طرفداری، دانیال اسماعیلی فر که در پایان لیگ برتر بیست و یکم از سپاهان به پرسپولیس پیوست، در اولین فصل حضور در پرسپولیس، همراه این تیم دو جام قهرمانی را بالای سر برد تا از این حیث در فوتبال ما ماندگار شود اما آنچه او را در ذهن اهالی فوتبال ماندگارتر می کند، حرف های منطقی اش بعد از قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی است که از استقلال با احترام یاد کرد.

در روزهایی که متاسفانه برخی ستاره های فوتبال ما، تعصب و غیرت را در فحاشی به رقبا می دانند و برای آن که دل هواداران تیم خودی را به دست آورند، بیخودی به سرمربی و بازیکنان رقیب حمله می کنند، دانیال اسماعیلی فر بعد از قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی که با غلبه بر استقلال در بازی فینال رقم خورد، استقلال را به عنوان یک تیم خوب و بزرگ ستایش کرد و گفت پرسپولیس با استقلال معنی پیدا می کند.

این ادبیات و این مدل حرف زدن همان چیزی است که جای خالی اش به شدت در این فوتبال احساس می شود. در این فوتبال که تحت تاثیر فضای مجازی بی در و پیکر، آشفته تر از قبل شده و بازیکن از هوادار تیفوسی در توهین به رقیب سبقت گرفته، کاش می شد یکی مثل دانیال اسماعیلی فر را تکثیر کرد!

برای بازگشت به ساحل اخلاق به امثال دانیال اسماعیلی فر نیاز داریم، به ستاره هایی که داخل زمین با تمام وجود برای سربلندی تیم خود بجنگند اما خارج از میدان برای رقیب احترام بگذارند و به وقت برد، به جای زخم زبان زدن به رقیب بازنده، از خوبی های حریف بگویند. 

کمی کری و رجزخوانی برای جذابیت فوتبال لازم است و بعید می دانیم کسی با این کری و رجزخوانی مخالف باشد اما فحاشی و زخم زبان زدن و برد رقیب را بی ارزش جلوه دادن هیچ امتیازی برای فوتبال ما ندارد جز این که خانواده ها را از فوتبال فراری بدهد! 

دانیال اسماعیلی فر، قبل از پوشیدن پیراهن پرسپولیس، در تمام سال هایی که برای ذوب آهن، تراکتور و سپاهان بازی می کرد، همیشه از حواشی دور بوده و تلاش می کرد در میدان هم بالاترین کیفیت را به نمایش بگذارد اما حالا در پرسپولیس اخلاق های خوبش بیش از پیش به چشم می آید. این ادبیات را دوست داریم و امیدواریم به جای فحاشی و اهانت به رقیب که به غلط نشانه تعصب شده، این قبیل رفتارها مد شود!

 

بیشتر بخوانید:

اسماعیلی‌ فر: ما و استقلال بدون هم هیچ هستیم/ به ساپینتو جسارت نمی‌کنم

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *