بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مهمترین خبر در مورد استقلال و پرسپولیس فیک از آب درآمد!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ | ۶:۴۹

به هنگام بازی برگشت استقلالپرسپولیس در استادیوم آزادی شاهد حضور گروهی چینی در جایگاه وی آی پی بودیم و گفته می‌شد این افراد برای بررسی وضعیت  استقلال به استادیوم آزادی آمده‌اند تا نسبت به خرید سهام باشگاه استقلال اقدام کنند. این خبر پیش‌تر پیرامون تیم پرسپولیس هم وجود داشت. اینکه یک ایرانی مقیم کانادا می‌خواهد با ۱۰۰ میلیون دلار امتیاز تیم پرسپولیس را خریداری و سرمایه گذاری کند. همچنین یک ایرانی مقیم قطر هم خبر داده شد که می‌خواهد برای خرید امتیاز استقلال برنامه‌ریزی کند!

همه این خبرها فیک است. سازمان خصوصی‌سازی حتی موفق نشد بحث واگذاری سهام به بخش خصوصی را به پایان برساند. پیش‌تر ۱۰ درصد از سهام دو باشگاه در اختیار مردم قرار گرفت و قرار  بود تا ۵۱ درصد از سهام باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود اما با وجود اطلاع رسانی سازمان خصوصی سازی  و برگزاری مزایده در این زمینه هیچ کس اقدام به خرید سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا سقف ۵۱ درصد نکرد!

در حالی عنوان می‌شود این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار شده اند که تنها ۱۰ درصد از سهامشان به فرا بورس رفته است و هم چنان ۹۰ درصد از سهام دو باشگاه در اختیار دولت است. جالب اینکه به تازگی و در معرفی دو باشگاه به کنفدراسیون فوتبال آسیا وزارت امور اقتصاد و دارایی به عنوان مالک باشگاه استقلال و وزارت ورزش و جوانان به عنوان مالک باشگاه پرسپولیس معرفی شده است.

دسته بندی ها : خبرورزشی
برچسب ها : , ,

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *