بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

انتخاب مربی مس رفسنجان در سکوت خبری/ برنامه‌ریزی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۸:۴۱

مدیران مس رفسنجان تاکنون تلاش کردند نام گزینه‌های مدنظر این باشگاه رسانه‌ای نشود، اما معیار و اهداف آنها می‌تواند نام گزینه‌های احتمالی را روشن کند. 

به گزارش طرفداری و به نقل از تسنیم، تیم فوتبال مس رفسنجان در سه سال اخیر با محمد ربیعی همکاری داشت، اما حالا قرارداد او به پایان رسیده است. تغییرات مدیریتی طی فصل گذشته در مس رفسنجان و کسب نتایجی که با توقعات مدیران شرکت صنایع مس همخوانی نداشت شاید عامل مهمی برای تغییر بخش فنی مس رفسنجان شود.

هر چند از محمد ربیعی خواسته شده بود به رفسنجانی‌ها برنامه ارائه کند، با این حال روی میز مدیران مس گزینه‌های مختلفی وجود دارد. با توجه به اینکه در فصل بیست‌وسوم لیگ، مس تنها یک نماینده در بالاترین سطح فوتبال ایران دارد، آنها قصد دارند برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا جدی‌تر تلاش کنند.

اگر محمد ربیعی با مدیران مس رفسنجان به هر دلیلی توافق نکند، به نظر می‌رسد آنها متناسب با هدف خود (کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا) به استخدام سرمربی بپردازند. البته ربیعی می‌داند تداوم حضورش در رفسنجان باید با توقع کسب سهمیه لیگ قهرمانان همخوانی داشته باشد. این موضوع می‌تواند در طول فصل فشار روحی و روانی زیادی به وی وارد کند. 

هر چند مسئولان مس رفسنجان تمام تلاش خود را کردند که گزینه‌های آنها رسانه‌ای نشود. در این شرایط و متناسب با اهداف می‌توان به لیست مربیان در دسترس پرداخت. مربیانی مانند جواد نکونام، وحید هاشمیان، محرم نویدکیا و حتی یحیی گل‌محمدی در دسترس مدیران مس قرار دارند.

از میان مربیان مذکور، گل‌محمدی طبیعتاً به دو تیم پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان فکر می‌کند. وحید هاشمیان اگر چه در آلمان دوره مربیگری خود را گذرانده است و رزومه‌ای مربیگری و دستیاری تیم ملی را دارد، ولی در اولین سال فعالیت جدی در لیگ ایران، توقع زیادی است که بخواهیم انتظار کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را از وی داشته باشیم. با این اوصاف نکونام و نویدکیا گزینه‌های جدی‌تری قلمداد می‌شوند.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *