بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

بحران تازه برای آبی‌ها/ قرارداد ستاره استقلال تبدیل به استراماچونی دوم می‌شود!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۳

قربان زاده، رئیس سازمان خصوصی سازی چند ماه پیش در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد، این سازمان پولی را به باشگاه استقلال داد تا صرف بدهی استراماچونی شود اما این اقدام صورت نگرفته است و اگر تا ۱۰ فروردین این پول پرداخت نشود، استقلال شانس حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را از دست خواهد داد.

مدیر عامل باشگاه استقلال دیروز در توضیح این خبر گفت: « یکی از صحبت‌هایی که من با آقای قربانزاده داشتم، گفتند که ما یک بار پول داده‌ایم تا طلب استراماچونی را بدهند. به او گفتم شما درست می‌گویید. ما گفتیم ۱۲۳ میلیارد را اگر بدهید، ما طلب استراماچونی و بقیه را پرداخت می‌کنیم. اولا آن ۱۲۳ میلیارد نبود و ۹۰ میلیارد بود که ۳۰ میلیارد تفاوت دارد. آن روزی که صحبت کردیم آن پول را بدهند، دلار ۳۵ هزار تومان بوده است. روزی که پول را گرفتیم، دلار ۴۵ هزار تومان شد. یعنی یک بدهی ۴۰ میلیاردی، ۸۰ میلیارد شده است.آن روز من به باشگاه آمدم و دیدم یک بازیکن به ما نوتیس داده است. این یعنی ما ۱۰ روز فرصت پرداخت داریم. اگر ندهیم، آن بازیکن راحت می‌تواند جدا شود. متأسفانه آن بازیکن با ما سه سال قرارداد دارد و اگر برود، استراماچونی دیگر راه می‌افتد و ۲ میلیون دلار باید بدهیم. شما جای من باشید، پول آن بازیکن را در آن ساعت می‌دهید یا پولی که برای استرا هم کافی نبود را می‌پرداختید؟ من به بازیکن ۷۰ میلیارد پول دادم.»

حال سوال اینجاست این اخطار از سوی کدام بازیکن خارجی به باشگاه استقلال داده شد؟ و قرارداد کدام بازیکن نزدیک بود تبدیل به استراماچونی دوم شود؟

گفته می‌شود اخطار از سوی مدیر برنامه های کوین یامگا به باشگاه استقلال داده شده است.

این مطلب را هم بخوانید: ماجرای پرداخت مطالبات خارجی‌ها و گلایه یامگا از فتح‌الله‌زاده

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *