بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

آخرین وضعیت پرداخت مطالبات استراماچونی از زبان فتح الله زاده

منبع : خبرگزاری ایلنا
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۷:۳۷

به گزارش ایلنا، علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره فرصت کم باقی مانده برای تسویه حساب با آندره آ استراماچونی گفت: پول اگر بیاید ما یک روزه جابجا می‌کنیم. 

او درباره اینکه کمک اپراتور همراه اول صورت  گرفته یا خیر، گفت: همراه اول اسپانسر ما نبوده که، به چند شرکت از جمله همراه اول پیشنهاد کردیم و می‌توانند قبول کنند یا نکنند. باید تلاش کنیم با پیدا کردن اسپانسر این مشکل را حل کنیم. ما سه پیشنهاد کرده‌ام. گفته‌ام یک زمین داریم، همان زمین کمپ ناصرخان که چند سال پیش خودم گرفتم، یک سند داریم آزاد است و می‌توانند آن را بردارند و یک بخشی از پول آن را به ما بدهند و یک بخشی هم به وزارت ورزش بدهند.

او ادامه داد: گفتیم یک شرکت و بانکی بیاید که ما سند بگذاریم و ۱۰۰ میلیارد قرض بدهند و آن را پس می‌دهیم. یا نه، اگر بشود مثبت سازمان خصوصی سازی بتواند پولی کمک کند و پس از فروش سهام از این پول برداشت کنند. آقای قربانزاده همراه من بوده و پیگیری کرده که مشکل برطرف شود. ما قهر نبودیم، به آقای قربانزاده اطلاعات اشتباه داده بودند، من مدیرعامل هستم دیگر هر چیزی که در باشگاه باشد با امضای مدیرعامل است. آن ماجرا برای چک چهار بازیکن بوده که ۱۰ سال می‌گذشته و اقدام کردند که نزدیک به ۱۲ میلیارد تومان پرداخت کنیم و آن را به پنج میلیارد تومان کاهش دادیم. هر کس اگر چیزی آورده بود که من پول گرفته‌ام جایزه دارد!

به روز رسانی می‌شود…

انتهای پیام/

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *