بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

شایعه در شهر: پارتنر یولیان ناگلزمان، دردسری برای بایرن مونیخ!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ | ۲۱:۳۳

قانع کننده نبودن دلایل مطرح شده برای اخراج ناگلزمان از بایرن مونیخ، شایعات زیادی را پیرامون حواشی این سرمربی به وجود آورده است.

طرفداری | روز قبل بود که خبرنگاران معتبر دنیای فوتبال از تصمیم غیرمنتظره و ناگهانی مدیران بایرن مونیخ مبنی بر برکناری یولیان ناگلزمان از هدایت این تیم و جایگزین کردن او با توماس توخل خبر دادند. با وجود اینکه مدیران بایرن برکناری ناگلزمان را صرفا به خاطر دلایل فنی عنوان کردند اما عملکرد درخشان این تیم در لیگ قهرمانان و حضور در کورس قهرمانی لیگ با تنها یک امتیاز اختلاف با دورتموند صدرنشین و از سویی دیگر، اعلام ناگهانی این تصمیم، این شائبه را به وجود آورد که ناگلزمان صرفا فنی نبوده و ممکن است موارد دیگری در این جابجایی دخیل باشند. مارکوس بابل مدافع سابق بایرن‌مونیخ و تیم ملی آلمان در گفتگوی جالب توجهی که با Blickch داشت، مدعی شد پارتنر یولیان ناگلزمان در اخراج او نقش داشته است:

می دانم که رابطه ناگلزمان با خبرنگار BILD مشکل بزرگی برای بایرن مونیخ بود. احساس بی اعتمادی زیادی در رختکن وجود داشت زیرا برخی از بازیکنان دیگر نمی‌توانستند به راحتی در رختکن با یکدیگر صحبت و اظهار نظر کنند؛ آنها می‌ترسیدند که گفته های آن‌ها به روزنامه‌ها راه پیدا کند.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *