بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

غفور راه موسوی را می رود؟ ستاره ها به تیم ملی والیبال نمی آیند!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۱:۲۵

گفته می شود امیر غفور قصد حضور در اردوی تیم ملی والیبال را ندارد.

به گزارش طرفداری، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران برای آغاز اردوهای تیم ملی اسامی بازیکنان مدنظر خود را اعلام کرد که در این بین نام امیر غفور که امسال درخشش خیره کننده‌ای در لیگ برتر و تیم شهداب داشت هم به چشم می‌خورد.

غفور امسال بسیار خوش درخشید و توانست یک بار دیگر نظر مثبت سرمربی تیم ملی را جلب برای حضور در اردوها جلب کند؛ ضمن اینکه او توانست تیم شهداب را به عنوان قهرمانی لیگ برتر هم برساند.

آنطور که فارس ادعا کرده، با وجود اینکه امیر غفور در لیست بهروز عطایی برای حضور در اردوها قرار دارد، از گوشه و کنار شنیده می‌شود که او هنوز تصمیم قطعی‌اش برای حضور در تیم ملی را نگرفته است. گفته می‌شود که وی با توجه به شرایط با احترام، مشورت و اعلام به کادر فنی قید حضور در اردوها را خواهد زد.

حالا باید منتظر ماند و دید که اردوی تیم ملی با حضور امیر غفور در تاریخ 27 فروردین‌ ماه آغاز خواهد شد یا اتفاق دیگری رخ خواهد داد.

در صورتی که غفور قید حضور در تیم ملی را بزند، همان مسیری را خواهد رفت که سیدمحمد موسوی در اردوی پیش از رقابتهای جهانی رفته بود. جالب اینکه موسوی با وجود خروج از تیم ملی باز هم به اردوی جدید دعوت شده است!

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *