بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک: هانسل زاپاتا به ایران برمی‌ گردد

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۴:۲۱

مدیرعامل آلومینیوم اراک اعلام کرد بازیکن خارجی این تیم به ایران برمی گردد.

به گزارش طرفداری، روز گذشته خبری مبنی بر شکایت مهاجم کلمبیایی آلومینیوم پس از عدم دریافت مطالباتش و فسخ قرارداد از این تیم به فیفا در رسانه‌ها منتشر شد، که محمد رجاییان در این زمینه به ایرنا گفت:

در زمینه پرداخت نشدن مطالبات هانسل زاپاتا، برای ما حاشیه‌سازی شد. بعضی از بازیکنان در سال گذشته به دلیل افزایش قراردادها حاضر نشدند تا در تیم آلومینیوم بمانند، بنابراین ۲ خارجی را به ترکیب تیم اضافه کردیم و آنها قراردادهای دوساله بسته‌اند.

 

وی افزود:

تا این لحظه به رغم اینکه در برخی از زمان‌های فصل در پرداخت‌ها بی‌نظمی داشتیم، اما شرایط تیم خوب بود و بازیکنان خارجی ما تا آخرین لحظه در اراک بودند. حتی هانسل قبل از تعطیل شدن تمرینات تیم در یک برنامه اجتماعی تحت پوشش آموزش و پرورش، همراه با مهدی رحمتی حضور یافت و خیلی هم این برنامه را دوست داشت. تاکنون مشکلی باهم نداشتیم و او با خانواده خود به دبی رفته و تا زمان برگزاری اولین تمرین تیم آلومینیوم در سوم فروردین به اراک بازمی‌گردد.

مدیرعامل آلومینیوم اراک عنوان کرد:

شرایط کشور ما با کلمبیا به لحاظ تفریحی خیلی همخوانی ندارد اما هانسل و خانواده‌اش در این مدت توانستند خود را با شرایط اراک وفق دهند. او تیم را بسیار دوست دارد و عشقش را به تیم در بازی‌ها و فوتبال ثابت کرده است.

وی یادآور شد:

پس از حاشیه سازی‌ها تا صبح نتوانستیم بخوابیم و کسانی که این جنجال را به پا کردند، خواستند تا از زوایای مختلف ما را تحت فشار قرار دهند. جای خوشحالی است که باشگاه آلومینیوم به هدف اصلی خود دست یافته و مردم تعلق خاطر زیادی به این باشگاه دارند.

رجاییان اضافه کرد:

قرارداد زاپاتا با دیگر بازیکنان تیم مقداری متفاوت است. بازیکنان ایرانی در ابتدای فصل ۲۰ درصد می‌گیرند و اکنون بدهی نداریم و قبل از پایان سال ۱۴۰۱، ۲۷ بازیکن ۶۰ درصد از دستمزد خود را دریافت کردند، اما مدل پرداختی بازیکنان ایرانی با خارجی فرق دارد و براساس ماه‌های میلادی قراردادهای خارجی بسته می‌شود و این موضوع سبب چالش شد. مقداری از پرداختی وی انجام شده و بعد از عید پرداختی دیگر او انجام خواهد شد.

وی گفت:

خوشبختانه در باشگاه آلومینیوم به لطف خدا، کمک همکاران، حمایت سهامداران و هیات مدیره باشگاه، شرایط خوبی رقم زدیم. همچنین مدیر برنامه زاپاتا نیز به ما کمک زیادی داشته که قدردان او هستم. امیدهای آلومینیوم قهرمان لیگ برتر شدند. تیم جوانان به لیگ یک و تیم هندبال هم به لیگ برتر صعود کردند. وقتی این همه موفقیت داشته باشیم برخی شروع به حاشیه‌سازی می‌کنند.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *