بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

حضور فوتسالیست‌های ناشنوا در قهرمانی آسیا بعد از ۶ سال

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۶:۳۷

سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان با اشاره به میزبانی رقابت‌های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در اردیبهشت سال آینده گفت: در شرایطی میزبان برگزاری این رقابت‌ها هستیم که تیم فوتسال ناشنوایان ایران ۶ سال از شرکت در رقابت‌های برون مرزی دور بوده است.

به گزارش طرفداری، علیرضا رعدی در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از تیم ملی فوتسال ناشنوایان ایران برای شرکت در قهرمانی آسیا و اقیانوسیه اظهار کرد:

برای آماده‌سازی فوتسالیست ها جهت شرکت در این مسابقات، ۵ مرحله اردو به صورت فشرده پیش بینی کردیم تا بازیکنان را بعد از ۶ سال دوری از مسابقات برون مرزی در شرایط خوبی برای مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه آماده کنیم.

وی گفت:

برای اولین بار میزبان برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا و اقیانوسیه هستیم و سعی داریم بهترین شرایط را برای برگزاری این رقابت‌ها فراهم و با بهترین بازیکنان خود در قهرمانی آسیا شرکت کنیم.

رعدی در ارزیابی از وضعیت بازیکنان در اولین اردوی آمادگی که در ارومیه برگزار شد، افزود:

هر چند بازیکنان فوتسال طی مدت زیادی از اردوها و مسابقات دور بودند اما چون به صورت غیرمتمرکز تمرینات خود را پیگیری می کردند در اولین اردوی آمادگی از نظر بدنی شرایط خوبی داشتند و با افت زیادی مواجه نبودند، در این اردو سعی کردیم تمرینات را به صورت فشرده و طی ۱۲ جلسه صبح و بعد از ظهر برگزار کنیم تا دوباره بازیکنان را در جریان مسابقات قرار دهیم که نتیجه کار راضی کننده بود.

سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان از ژاپن، تایلند و ازبکستان به عنوان حریفان اصلی ایران در قهرمانی آسیا و اقیانوسیه نام برد.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که چقدر امیدوار به کسب عنوان قهرمانی در این رقابت‌هاست؟ اظهار کرد:

تیم ما شخصیت قهرمانی دارد و برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *