بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

درد دل ستاره سابق پرسپولیس و استقلال در مورد وضعیت بحرانی تیمش/ تا تهران برویم ۲۰۰ میلیون خرج داریم؛ از کجا باید بیاوریم؟

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۴:۵۷

پژمان نوری، مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی ضمن گلایه شدید از وضعیت مالی این تیم، مصاحبه ای انجام داد که در ادامه می خوانید:

*من همیشه می‌گویم وقتی دنبال موفقیت هستیم باید حاشیه را دور کنیم. تیمی که حاشیه داشته باشد مطمئنا به نتیجه نمی‌رسد و این مستلزم این است که تیم از نظر مالی مشکلی نداشته باشد. خداراشکر مهندس پوررشید را داریم که جور همه را می‌کشد و منابع مالی را تامین می‌کند. نباید تمام بار مشکلات را روی دوش یک نفر بیندازیم. ما علاوه بر ملوان اصلی، ملوان ب را در لیگ سه داریم، تیم بانوان و پایه‌ها را داریم. در این چهار سالی که این مسئولیت را برعهده دارم جز حرف چیزی نشنیده‌ام. یعنی فقط وعده وعید بوده است. جز اینکه یک‌سری صحبت‌ها شد که باعث دلسردی شد، چیزی نبوده.

*من خودم آرام هستم و سعی می‌کنم بیشتر عمل کنم و کمتر حرف بزنم، ولی به یک جایی می‌رسانند که آدم یک‌سری صحبت‌ها را کند. یک مسئول بیاید بگوید من امسال هزار تومان به پژمان و ملوان کمک کرده‌ام؛ فقط حرف و وعده بوده است. جاهای دیگر می‌گویند ما فلان کار را کرده‌ایم. شما هرکاری کرده‌اید بیایید بگویید؛ هیچ اتفاقی نیفتاده است.

درد دل پژمان نوری درباره وضعیت بحرانی ملوان/ یکی بگوید هزار تومان کمک کرده است!/ تا تهران برویم ۲۰۰ میلیون خرج داریم؛ از کجا باید بیاوریم؟

*همین تهران رفتن و برگشتن تیم ۲۰۰ میلیون تومان هزینه دارد و این پول از کجا باید بیاید؟ مهندس پوررشید چقدر توان دارد؟ با همه مشکلات این چندماه تمام می‌شود ولی باید یک فکری به حال ملوان کرد و زیر نظر یک ارگانی باشد. مثل همان سالی که منطقه آزاد بود و نتیجه‌اش این شد که تیم به فینال جام حذفی رفت. اگر پرداختی باشگاه به موقع نبود تیم به مشکل می‌خورد.

*زمانی موفق می‌شویم که همه با هم متحد باشیم. هرکس اگر گوشه کار را بگیرد همه چیز حل می‌شود. اگر ما پوررشید را نداشتیم چه اتفاقی برای ملوان می‌افتاد؟ ما هم یکی مثل چوکا و سپیدرود و تمام تیم‌های گیلانی می‌شدیم که وضعیتشان را می‌دانید. امسال یک‌جوری می‌گذرد، ولی باید به فکر ملوان بود.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *