بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

نکونام: کارهایی که سپاهانی ها کردند تیم من می‌کرد، می‌شدم ضد فوتبال و مربی بد!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ | ۲۱:۰۵

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان مدعی است سپاهان بدون داشتن یک موقعیت گلزنی موفق به شکست سرخپوشان خوزستانی شده است.

به گزارش طرفداری، جواد نکونام پس از شکست یک بر صفر فولاد مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار داشت:

در بازی با تیمی چون سپاهان اگر کوچک‌ترین اشتباهی کنید تنبیه می‌شوید و به قیمت از دست دادن سه امتیاز تمام می‌شود. امروز دیدید که سپاهان ما را بدون حمله و بدون یک موقعیت برد و توپ‌هایی از ما گل نشد و همه دیدند که از یک قدم و دو قدم درون دروازه نرفت و به تیر خورد. وقتی الان نگاه کردم دیدم خیلی خنده‌دار بود که توپ‌های ما گل نشدند.

وی ادامه داد:

تیم‌ ما خوب بازی کرد و بازی‌های سپاهان را که در گذشته دیدیم، همه تیم‌هایی که جلوی این تیم بازی کردند واقعاً تسلیم سپاهان بودند. حداقل ما باید دو گل می‌زدیم و این حداقل کاری بود که باید اتفاق می‌افتاد. فوتبال همین است و امروز زشتی فوتبال را دیدیم و باعث شد روی یک اشتباه و یک لحظه غفلت بازی را از دست داده و سه امتیاز بازی را به حریف بدهیم. در بازی یک صحنه است که اتفاق می‌افتد و به داخل و بیرون 18 قدم کاری نداریم، ولی زاهدی‌فر به نفع سپاهان خطا می‌گیرد که خنده‌دار است. تیم حریف وقت تلف می‌کند و مربی‌شان می‌گوید که بخواب روی زمین، پنج تعویض ما کردیم و سپاهان هم تعویض داشت ولی داور فقط پنج دقیقه وقت اضافه می‌گیرد. هفته قبل هم 9 دقیقه وقت اضافه گرفتند و ما در دقیقه 10 گل خوردیم. در فوتبال وقتی می‌خواهید ببرید باید خیلی از چیزها را کنترل کنید.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد:

من به باشگاه هم گفتم که در بازی با تراکتور و سپاهان به مشکل می‌خوریم. مگر می‌شود که در یک نیم‌فصل زاهدی‌فرد برای ما سه بار قضاوت کند؟! او امروز علناً نشان داد که با تیم فولاد مشکل دارد. مربی وقتی به بازیکنش می‌گوید بخواب روی زمین مربی باکلاس می‌شود، ولی جواد نکونام وقتی بازیکنش روی زمین می‌افتد ضدفوتبال و لجن می‌شود! امروز سپاهانی‌ها مدام روی زمین می‌خوابیدند! من نمی‌دانم چه چیزی به داخل زمین پرت شد، ولی از روی نیمکت‌شان  تیم را بیرون کشیدند. من اگر این کارها را می‌کردم مربی بد می‌شدم و ضدفوتبال. همه تیم‌ها این کارها را می‌کنند و هیچ مربی نمی‌تواند بگوید که این‌طور نیست. در فوتبال ایران باید برای برد و باخت دعوا کنید. با داور، کمیته انضباطی و … همه‌اش جنگ و دعواست. امروز دیدیم که سپاهان صدرنشین با این شرایطی که دارد وقت تلف می‌کرد تا بازی را ببرد.

نکونام خاطرنشان کرد:

من درباره داور بازی با باشگاه صحبت کردم و باشگاه باید قوی‌تر عمل می‌کرد. کسی دلش برای فولاد خوزستان نمی‌سوزد. فوتبال برای چهار یا پنج تیم است و همه چیز تحت کنترل است. کارها و صحبت‌هایی که مربیان دیگر می‌کنند ما اگر انجام دهیم همین جا حکم می‌برند و وسط زمین اجرا می‌کنند. ما یک بازی را بردیم یک هفته برای ما حاشیه درست کردند، آقا باختید، ناراحتی ندارد. متأسفانه یک هفته برای ما حاشیه درست می‌کنند، برو و بیا و بعد از آن هم زنگ می‌زنند عذرخواهی می‌کنند. این اتفاقی که افتاد امیدوارم باعث شود که بتوانیم کنترل بیشتری داشته باشیم. در بازی قبل در دقیقه 100 باختیم و امروز هم دیدیم که چه اتفاقاتی افتاد. در فوتبال همه چیز در زمین اتفاق نمی‌افتد، باید رسانه، داور، کمیته انضباطی، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را داشته باشیم. همه تیم‌ها این کارها را می‌کنند و برای بردن جنگ و برنامه‌ریزی دارند. تیم من زحمتش را کشید و ممنون بچه‌هایم هستم. تیم سپاهان بدون موقعیت اهواز را ترک کرد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود:

عارف آغاسی را روز قبل از بازی به ما می‌گویند که 4 اخطاره است. ایوب را هم امروز نداشتیم و برای پست دفاع وسط نژادمهدی و حزوباوی را داشتیم که خوب هم بازی کردند. فولاد تا 10 سال آینده دو دفاع وسط جوان دارد که سال‌ها برای این تیم بازی خواهند کرد. ما باید از موقعیت‌های‌مان استفاده می‌کردیم که متأسفانه این اتفاق نیفتاد و سه امتیاز بازی را از دست دادیم.

وی در پاسخ به این سوال که شرایط فولاد برای بازی با الفیصلی عربستان چگونه است؟ گفت:

من همیشه راست گفته‌ام. شرایط ما ایده‌آل نیست. ما نمی‌توانیم مهاجم تعویض کنیم و یاری نگرفتیم. چیزی وجود ندارد که بخواهد باشگاه بازیکنی برای پست مهاجم بگیرد. ما صحبت کرده بودیم و قرار بود مهاجم بگیریم و در نیم‌فصل فقط گفتند که باید مدیریت هزینه شود. لیست‌مان یک نفر جای خالی داشت و سه بازیکن مصدوم دادیم. جای آنها باید بازیکن می‌گرفتیم که نتوانستیم این کار را انجام دهیم و نیاز به جذب بازیکن داریم، ولی به ما اعلام کردند که مشکلاتی سر راه‌مان هست و نمی‌توانیم بازیکن بگیریم. من هم به باشگاه گفتم که مشکلی نیست و ما نمی‌توانیم در سه جبهه بجنگیم و باشگاه هم از من توقعی نداشت، همین که جایگاه‌مان را بتوانیم ثبات دهیم و بازی‌های خوب و قابل قبول انجام دهیم باعث موفقیت ماست. درست است که دو سه بازیکن گرفتیم، ولی کاری را که باید انجام بدهیم، انجام ندادیم و در شرایطی که نیاز به فوروارد داشتیم نتوانستیم مهاجم جذب کنیم.

ادامه دارد …

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *