بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

برای صحبت از بزرگترهای استقلال اجازه گرفتم/ از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۹:۰۴

علیرضا رضایی پس از پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار کرد:  خداراشکر می‌کنم در این بازی پیروز شدیم و هواداران با خوشحالی از ورزشگاه رفتند. من زیاد صحبت نمی‌کنم، اما امروز از بزرگترها اجازه گرفتم تا بتوانم صحبت کنم. در این هفته‌ها شرایط بسیار خوبی نداشتم. من هیچ وقت یک تیم را اینقدر خانواده ندیده بودم. من از همه بازیکنان و کادر فنی تشکر می‌کنم و فهمیدم که واقعاً استقلال مکتب ناصر حجازی و منصور پورحیدری است، اما کسی نیست که این مسائل را به هواداران منتقل کند.  

وی در خصوص حمایت هواداران نیز گفت: از همه هواداران به خاطر پیام‌ها و حمایت‌های خود تشکر می‌کنم. از همه هواداران هم عذرخواهی می‌کنم، اگر علیرضا رضایی در حد خودش ظاهر نشد. در این چند هفته یک سری اتفاقات برایم افتاد که طبیعی است. یک بازیکن حرفه‌ای در طول بازی‌های خود ممکن است هر اتفاقاتی را به چشم ببیند. باز هم من از همه تشکر می‌کنم و امیدوارم که بتوانم محبت‌های هواداران را جبران کنم.

رضایی خاطرنشان کرد: افتخار می‌کنم که در باشگاه استقلال هستم و در آینده امیدوارم بتوانم بهتر از گذشته باشم. تیم استقلال در روند رو به جلویی دارد و انشاالله می‌توانیم که قهرمان شویم.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *