بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تیم منتخب هفته هجدهم لیگ برتر از نگاه طرفداری

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ | ۲۰:۰۵

با برگزاری هشت بازی هفته هجدهم لیگ برتر به معرفی تیم منتخب هفته می پردازیم.

به گزارش طرفداری، در این هفته سپاهان 4-1 گل گهر را برد،‌ استقلال 3-2 مقابل مس به پیروزی رسید،‌ تراکتور با یک گل از سد فولاد گذشت،‌ پرسپولیس مقابل آلومینیوم متوقف شد، ملوان 1-0 نساجی را برد،‌ پیکان و نفت مسجدسلیمان مساوی کردند،‌ مس و ذوب آهن به همین نتیجه اکتفا کردند و هوادار هم با یک گل از سد نفت آبادان گذشت.

حالا به معرفی برترین بازیکنان هفته هفدهم می پردازیم:

سیستم: 2-4-4 دروازه بان: پیام نیازمند (سپاهان) مدافعان: جعفر سلمانی (استقلال) عزت پورقاز (هوادار) هادی محمدی (تراکتور) رامین رضاییان (سپاهان) هافبک ها:  فرشاد احمدزاده (سپاهان) ریکاردو آلوز (تراکتور) آرش رضاوند (استقلال) مهدی قائدی (استقلال) مهاجمان: شهریار مغانلو (سپاهان) سجاد بازگیر (ملوان) سرمربی: خوزه مورایس (سپاهان) بازیکن هفته: شهریار مغانلو (سپاهان)

بررسی عملکرد بازیکنان هفته:

پیام نیازمند (GK)

پیام نیازمند در مقابل گل گهر یک گل را دریافت کرد اما قطعا یکی از وجه تمایزهای دو تیم بود او از 5 شوتی که به سمت دروازه اش آمد 4 شوت را مهار کرد.

رامین رضاییان (RB) تاثیر رضاییان روی پیروزی های سپاهان بسیار انکار ناپذیر است و در شرایطی که بزرگترین پیروزی هفته برای سپاهان است نمی توان از یکی از تاثیرگذارترین مهره های هجومی این تیم گذشت.

هادی محمدی (CB) در جریان پیروزی تراکتور مقابل فولاد و کلین شیت این تیم بار دیگر هادی محمدی نشان داد که چه مهره باثباتی برای شاگردان خمز است. طبق آمار متریکا بیشترین لمس توپ (100)، بیشترین عملکرد دفاعی (16) و بیشترین نبرد موفق (15) در مسابقه تراکتور و فولاد همگی به نام یک نفر بود. هادی محمدی این روز درخشانش را با گل دقیقه 10+90 جشن گرفت. در همین راستا او به عنوان برترین بازیکن هفته انتخاب می شود.  

عزت پورقاز (CB)

پورقاز در این هفته علاوه بر ثبت 6 عملکرد دفاعی توانست یک گل دیگر هم برای تیمش به ثمر برساند و خودش را در این فصل 4 گله کند آماری که برای یک مدافع بسیار خیره کننده است.

جعفر سلمانی (LB)

یک گل و دو پاس کلیدی عملکرد فوق العاده ای بود که سلمانی از خود بر جای گذاشت و یکی از عوامل پیروزی تیمش مقابل مس در یک بازی پرحاشیه بود.

مهدی قائدی (LW)

قائدی در این هفته هم گل زد و هم حریف را وادار به زدن گل به خودی کرد تا طلسم گل نزدن های این بازیکن پس از هفته ها شکسته شود.

ریکاردو آلوز (CM)

پاس گل دقیقه صد ریکاردو آلوز بهترین دلیل او برای حضور در ترکیب منتخب هفته است. پاس گل های پیاپی این بازیکن در کشوری که از کمبود هافبک خلاق رنج می برد به موضوع بسیار ارزشمندی برای تراکتوری ها تبدیل شده است.

آرش رضاوند (CM)

استقلال برای دومین هفته پیاپی در خط میانی نماینده دارد و حالا آرش رضاوند از استقلال به تیم منتخب رسیده و این قضیه دقیقا زمانی رخ داده که تیم ساپینتو در دو هفته اخیر 7 گل به ثمر رسانده و به نظر می رسد استقلال کمی از آن حالت سکون و انفعال خط میانی تیمش فاصله گرفته است.

فرشاد احمدزاده (RW)

احمدزاده بالاخره پس از هفته ها توانست برای تیمش گل زنی کند و بازی خوبی را هم از خود ارائه داد.

سجاد بازگیر (ST) 

ملوان با تک گل بازگیر فاتح دربی شمال ایران شد و انگار این بازیکن ساخته شده تا گل های حساس ملوانان را به ثمر برساند. بازگیر با این تک گل وارد تیم منتخب می شود.

شهریار مغانلو  (ST)

دو گل و یک پاس گل آمار خیره کننده ای بود که مغانلو مقابل گل گهر به ثبت رساند و با این اعداد به عنوان برترین بازیکن هفته هم انتخاب می شود.

خوزه مورایس (COACH)

مورایس در راه قهرمانی به خوبی راه بردن رقبای مستقیم را بلد است و این سرمربی پس از شکست استقلال حالا گل گهر را هم در هم کوبید و تیمش را به صدر جدول رساند.

اعداد داخل پرانتز به دفعات حضور بازیکنان در تیم منتخب هفته اشاره دارد. تعداد گل های زده شده در ۸ بازی: 13 گل تعداد مساوی: 3 مساوی پر گل ترین بازی هفته:  مس کرمان 2-3 استقلال / سپاهان 4-1 گل گهر کم گل ترین بازی ها: پیکان 0-0 نفت مسجدسلیمان / ذوب آهن 0-0 مس رفسنجان / پرسپولیس 0-0 آلومینیوم

بیشر بخوانید:

تیم منتخب هفته نخست لیگ از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته دوم لیگ برتر از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته سوم لیگ برتر از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته چهارم لیگ برتر از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته پنجم لیگ برتر از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته هفتم لیگ برتر از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته هشتم لیگ برتر از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته نهم لیگ برتر از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته دهم لیگ برتر از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته یازدهم لیگ برتر از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته سیزدهم لیگ برتر از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته چهاردهم لیگ برتر از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته پانزدهم لیگ برتر از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته شانزدهم لیگ برتر از نگاه طرفداری

تیم منتخب هفته هفدهم لیگ برتر از نگاه طرفداری

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *