بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

باشگاه مکزیکی از آلوز غرامتی سنگین طلب کرد

منبع : خبرگزاری تسنیم
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۸

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه پوماس مکزیک که دنی آلوز قبل از دستگیری‌اش به اتهام تجاوز به یک زن اسپانیایی در تاریخ 30 دسامبر سال 2022 برای آن توپ می‌زد، قصد دارد از این مدافع برزیلی به فیفا شکایت کند.

پوماس پس از بازداشت شدن آلوز و اطلاع از اتهام او، به موجب مفاد مندرج در قرارداد اقدام به فسخ یک‌طرفه قراردادش با بازیکن سابق بارسلونا کرد اما اکنون این باشگاه می‌خواهد بابت تخطی از موارد مندرج در قرارداد، از آلوز غرامتی چند میلیون یورویی بگیرد.

طبق گزارش شبکه یو‌او‌ل اسپورته؛ در تاریخ 20 ژانویه یعنی روز دستگیری آلوز، مدیریت باشگاه پوماس ایمیلی برای او ارسال و از او بابت اقدام منجر به فسخ قرارداد غرامتی 4.5 میلیون یورویی طلب می‌کند.درخواست آزادی موقت برای آلوز به شرط استفاده از مچ‌بند ضدفرار!

طبق ادعای این رسانه برزیلی، در قرارداد آلوز با پوماس بندی وجود دارد که به موجب آن در صورتی که بازیکن مرتکب دوپینگ شود یا هرگونه عمل منافی اخلاق علنی و هر گونه اقدامی که در کشور محل اقامتش جرم تلقی شود، قرارداد فی‌مابین فسخ می‌شود و می‌بایست به باشگاه غرامت پرداخت کند.

در همین حال خبری دیگر از پرونده آلوز منتشر شده مبنی بر اینکه قاضی پرونده معتقد است که مدارک و شواهد برای اثبات اتهام بازیکن برزیلی بسیار بیشتر از آن چیزی است که برای مجرم شناخته شدن او کافی باشد.

انتهای پیام/

 

دسته بندی ها : خبرگزاری تسنیم
برچسب ها :

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *