بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

نگاه ویژه کادر فنی کشتی به دومین تورنمنت رنکینگ‌دار

منبع : خبرگزاری مهر
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ | ۸:۳۳

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که نخستین مسابقات رنکینگ‌دار اتحادیه جهانی در سال ۲۰۲۳ طی روزهای ۱۲ تا ۱۶ بهمن در زاگرب کرواسی برگزار می‌شود و آزاد و فرنگی‌کاران منتخب کشورمان در این رقابتها به میدان خواهند رفت، دومین مسابقات رنکینگ‌دار هم در برنامه‌های کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد است.

طبق تقویم اتحادیه جهانی دومین میدان بین المللی رنکینگ‌دار کشتی طی روزهای ۴ تا ۷ اسفند ماه در مصر برگزار می‌شود. مسابقاتی که گفته می‌شود به کشتی‌گیرانی اختصاص داده خواهد شد که تجربه کمتری در میادین بین‌المللی دارند و باید توسط کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد محک زده شوند.

بدین ترتیب غیر از رضا اطری، یونس امامی، علی سوادکوهی، حسن یزدانی، امیرعلی آذرپیرا و امیرحسین زارع که به زودی در نخستین تورنمنت رنکینگ‌دار در کرواسی به میدان خواهند رفت، آزادکاران دیگری مثل علیرضا سرلک در ۵۷ کیلوگرم، یاسین رضایی در ۶۱ کیلوگرم، پیمان بیابانی در ۶۵ کیلوگرم، مرتضی قیاسی در ۷۰ کیلوگرم، حسین ابوذری در ۷۴ کیلوگرم، امیرحسین کاووسی در ۷۹ کیلوگرم، علیرضا کریمی در ۸۶ کیلوگرم، ارشک محبی در ۹۲ کیلوگرم، مجتبی گلیج در ۹۷ کیلوگرم و امیررضا معصومی در ۱۲۵ کیلوگرم از جمله مدعیانی هستند که شاید در لیست اعزام به دومین مسابقات رنکینگ‌دار کشتی قرار گیرند.

البته هنوز کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد نفرات اعزامی به این رقابت‌ها را معرفی نکرده، اما به نظر می‌رسد با توجه به چرخه انتخابی تیم ملی برای مسابقات قهرمانی آسیا، آزادکاران کم تجربه‌تر در میادین بین المللی راهی مسابقات رنکینگ‌دار ۲۰۲۳ در مصر شوند.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *