بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

دو بازی سخت و انتظار برای لغزش پرسپولیس

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۹:۲۵

سپاهان اصفهان بعد از انجام سه بازی خوب و کسب 3 برد متوالی برابر تیم های مس کرمان، استقلال تهران و نساجی قائم شهر در 2 دیدار فوق العاده سخت هفته های آتی برابر تیم های مدعی گل گهر سیرجان و فولاد خوزستان بازی خواهد کرد.

به گزارش طرفداری، سپاهان در مسیر قدرتنمایی این 2 مانع سخت را در حالی مقابل خود می بیند که با توجه به انجام بازی دور برگشت برابر استقلال، با انجام این 2 بازی از تعداد بازیهای دشوارش کاسته خواهد شد.

در حالت عادی و در وضعیت طبیعی لیگ برتر، تیم های فوتبال استقلال، پرسپولیس، سپاهان، گل گهر و فولاد مدعیان مهم این مسابقات خواهند بود و سپاهان با برگزاری بازی خود برابر تیم های گل گهر و فولاد، سه بازی از 4 بازی سنتی و سخت خود را برگزار خواهد کرد.

وضعیت سپاهان به گونه ای است که بردش در 2 بازی آتی شانسش را برای صدرنشینی بالاتر خواهد بود چون مهم ترین مدعی این مسابقات یعنی پرسپولیس تا از جمع مدعیان در این مدت تنها با تیم فولاد بازی کرده و بازیهایش با استقلال و گل گهر باقی مانده است و تنها بازی باقی مانده سپاهان از جمع رقبای سخت خود بازی برابر تیم پرسپولیس است که سختی این بازی برای هر 2 مدعی به یک اندازه است.

تیم های فوتبال سپاهان و گل گهر در اصفهان و تیم های فوتبال سپاهان و فولاد در اهواز به مصاف هم خواهند رفت.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *