بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تصمیم مهم و مشترک فتح الله زاده و ساپینتو برای جذب بازیکن جدید

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ | ۲۱:۲۹

بعد از اینکه باشگاه استقلال قرارداد سیاوش یزدانی را فسخ کرد، پیش بینی می شد، در همان بازه زمانی نقل و انتقالات بازیکن جدیدی را جذب کند که در این صورت بازیکن جدید می توانست، بلافاصله برای تیم استقلال به میدان بیاید. اما اکنون بازیکن جدید بعد از ۱۴ روز از ثبت قرارداد می تواند در ترکیب تیم آبی به میدان بیاید.

چند روزی است که پنجره زمستانی تیم استقلال باز شده است اما باز هم این تیم نتوانست بازیکن آزاد بخدمت بگیرد و خیلی ها می گویند در شرایطی که استقلال بازیکنی در چنته نداشت؛ چرا قرارداد سیاوش یزدانی را فسخ کرد؟ در حالی که اکنون با خطر شکایت این بازیکن به کمیته وضعیت مواجه است.

تصمیم مهم و مشترک فتح الله زاده و ساپینتو برای جذب بازیکن جدید این است؛ بازیکن خارجی به ترکیب تیم اضافه شود که با کیفیت باشد و بتواند به تیم کمک کند و اگر قرار است چنین بازیکنی به لیست تیم اضافه نشود، همان بهتر که تیم با نفرات فعلی به کار ادامه دهد.

به واقع استقلال در صدد اضافه کردن بازیکن خارجی بی کیفیت و صرفا برای پر کردن لیست نیست. به همین خاطر می خواهد سر فرصت یک بازیکن خوب به ترکیب اضافه کند و این موضوع که شاید هفته هایی تیم در دور برگشت بدون بازیکن جدید به میدان برود، خیلی برای ریکاردو ساپینتو دغدغه بر انگیز نیست.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *