بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

خبر خوب برای طرفداران استقلال/ سیاوش به این دلیل از باشگاه شکایت نمی کند

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۳:۴۸

کمیته وضعیت همان طور که می گوید بازیکن در صورت فسخ یک طرفه قرارداد باید تبعات آنرا به پذیرد، خطاب به باشگاه هم یادآور می شود، در صورت فسخ بی دلیل قرارداد بازیکن باید مسئولیت آنرا برعهده بگیرد که در این صورت باشگاه علاوه بر اینکه ملزم می شود، حق و حقوق بازیکن را پرداخت کند، ممکن است به دلیل رفتار غیر قانونی در فسخ قرارداد یکی دو پنجره را از دست بدهد.

اما آخرین خبر در مورد وضعیت سیاوش یزدانی این است که او از باشگاه استقلال شکایت نخواهد کرد. چرا که سپاهان با ازدست دادن مدافع برزیلی و محمد نژاد مهدی نسبت به جذب این بازیکن ابراز تمایل کرده و در صورتی که سیاوش یزدانی بخواهد راهی سپاهان شود، شکایت او پیگیری نخواهد شد. از سویی او به خوبی می داند در صورت شکایت ازاستقلال و محروم کردن این تیم از پنجره در فضای مجازی با حمله تند هواداران مواجه و این وضعیت فوتبال بازی کردن در لیگ برتر را برای او سخت تر خواهد کرد.

از سویی گفته می شود او به این دلیل قرارداد خود را با استقلال فسخ نکرد و راهی تیم سپاهان نشد که شائبه هایی در مورد کم کاری او در بازی با این تیم وجود داشت، اما امروز در حالی که قرارداد او از سوی باشگاه استقلال فسخ شده این حق طبیعی اش است، هر تیمی را که دوست دارد انتخاب کند و این انتخاب می تواند سپاهان باشد. به خصوص که مورایس او را دوست دارد و از سویی به این بهانه سپاهان دو مدافع میانی خود را کنار زده است.

بر همین اساس باشگاه سپاهان به سیاوش یزدانی توصیه کرده است بدون طرح شکایت علیه باشگاه استقلال به دیار نصف جهان بیاید و فوتبال خود را دنبال کند.

دسته بندی ها : خبرورزشی
برچسب ها : ,

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *