بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

بازگشت نیما انتظاری با یک دنیا انگیزه / رکورد جالب هافبک هوادار؛ لو دادن توپ ممنوع

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ | ۲۱:۴۲

برای نیما انتظاری بازی با نفت مسجدسلیمان یک بازی معمولی نیست…

به گزارش طرفداری، هوادار که هفته قبل مقابل آلومینیوم اراک به مساوی قناعت کرد، این هفته یک بازی بزرگ با نفت مسجدسلیمان دارد، بزرگ از این لحاظ که رضا عنایتی سرمربی سابق هوادار حالا سرمربی نفتچی مسجدسلیمان شده و برای این بازی کوه انگیزه است.

اما این بازی یک چهره ویژه دیگر هم دارد؛ نیما انتظاری همان هافبک جنگنده ای که در مسجدسلیمان به او تهمت کم کاری زده بودند. نیما انتظاری که در هوادار تبدیل به مهره ثابت ساکت الهامی شده، هفته قبل به دلیل محرومیت مقابل آلومینیوم اراک غایب بود اما حالا به مرکز میدان برمی گردد تا مرد تعیین کننده بازی بزرگ هوادار باشد. او می خواهد در مسجدسلیمان خیلی چیزها را ثابت کند.

نیما انتظاری به خاطر مدل بازی اش کارت زرد زیاد می گیرد و تا این جای کار، یک بار 4 اخطاره و بار دیگر 3 کارته شده ولی او صاحب یک رکورد منحصر به فرد است؛ مطابق آمار و ارقام کادر فنی هوادار، نیما انتظاری تا به حال حتی یک توپ هم لو نداده است. اتفاقی که برای یک هافبک دفاعی امتیازی ویژه به حساب می آید. تحت تاثیر تفکرات ساکت الهامی، انتظاری در حال تبدیل شدن به یک هافبک دفاعی کامل در فوتبال ایران است، هافبکی که می تواند در صورت تداوم، به پیراهن تیم ملی هم فکر کند.

نفت مسجدسلیمان و هوادار جمعه هفتم بهمن ماه در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر به مصاف هم می روند.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *