بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

میکل آرتتا: به نظرم منچسترسیتی بهترین تیم دنیاست؛ نمی توان قهرمان لیگ برتر را پیش بینی کرد

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ | ۲۰:۴۷

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال معتقد است رقابت با گواردیولا تاثیری روی رابطه او با این سرمربی ندارد.

طرفداری | به گزارش وب سایت باشگاه آرسنال، میکل آرتتا در کنفرانس خبری پیش از تقابل با منچسترسیتی در اف ای کاپ حاضر شد و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد. در ادامه صحبت های آرتتا در این کنفرانس خبری را مشاهده می کنید. منچسترسیتی:

به نظرم این آزمونی بزرگ و بازی بزرگی مقابل تیمی است که به نظرم بهترین تیم فوتبال در دنیاست. بی صبرانه منتظر آن هستم چون به ما نشان خواهد داد که چه جایگاهی داریم و وضعیتمان چگونه است. تاثیرگذاری سریع تروسار در بازی مقابل منچستریونایتد:

این چیزی است که دوست دارم. بازیکنی را می بینم که مایل به رقم زدن اتفاقاتی است و در یک سوم نهایی زمین تاثیرگذار است و او همان چیزی است که نیاز داشتیم به تیم اضافه کنیم. انعطاف پذیری تاکتیکی کیویور به معنای عدم نیاز به خرید دیگری در این پنجره:

او پوشش بیشتری را به ما می دهد. در نیم فصل اول با فقط سه مدافع میانی کارمان را پیش بردیم که تعداد کمی است و خوش شانس بودیم که در این پست دچار مصدومیتی نشدیم. نیاز داشتیم این پست را تقویت کنیم و این کار را کردیم. یاکوب در پست های مختلفی بازی می کند و تیم را تقویت خواهد کرد. اگر گزینه دیگری در دسترس باشد که باعث تقویت و بهتر شدن تیم شود، حواسمان به آن هست. رابطه با گواردیولا با توجه به رقابت در لیگ:

همیشه امیدوار بودم این چالش کسب عنوان قهرمانی روزی برای من اتفاق بیافتد و در این فصل اتفاق افتاده اما این مسئله رفاقت یا لحظاتی که ما با هم داشتیم، اهمیت او در زندگی من یا حرفه من را را تغییری نمی دهد. ما هر دو خواهان کسب پیروزی و دفاع از باشگاه های خود به بهترین شکل ممکن هستیم و از روز اول ذهنیت ما همین بوده است. ادی انکتیا و حفظ فرم فعلی:

این چالشی برای همه ما و نه فقط ادی است. چالش این نیست که فرم و سطح فعلی را حفظ کنیم بلکه باید هر روز سطح بهتری نسبت به قبل داشته باشیم. ادی بسیار باثبات بوده و فکر می کنم بعضی را با پاسخ خود به این چالش بزرگ به خصوص پس از مصدومیت ژسوس، سورپرایز کرده است. معتقدیم او می تواند خیلی بهتر باشد و به پیشرفت خود ادامه دهد. کسب 50 امتیاز در 19 بازی:

کاری که انجام می دهیم به ما اشتیاق و امید برای رویاپردازی می دهد اما می دانیم حقیقت این است که نیمی از فصل باقی مانده و در لیگ برتر داستان قابل پیش بینی نداریم، نمی توان قهرمان را پیش بینی کرد و هنوز بخش های زیادی از این داستان نانوشته است. مدعی قهرمانی بودن:

نمی توانیم این مسئله و این صحبت ها را کنترل کنیم اما چیزی که من می گویم این است که وقتی به اتفاقات چند فصل اخیر نگاه می کنیم، گفتن آن زیاد منطقی نیست اما مشکلی نیست، آن را می پذیریم.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *