بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

آخرین خبر درباره شایعه بازگشت فرهاد به استقلال/ فتح‌الله‌زاده با شرایطی خاص با گابریله پین ارتباط برقرار کرد!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۶

گابریله پین مربی ایتالیایی فصل گذشته تیم استقلال که بابت طلب ۵۰ هزار دلاری اش از این باشگاه، پنجره نقل و انتقالاتی استقلال را بسته بود در امارات هیچ ملاقاتی با مسئولان باشگاه استقلال نداشت.

در طول دو هفته گذشته بارها عنوان شد که قرار است فتح الله زاده به همراه یکی از همراهان خود در امارات به ملاقات مربی ایتالیایی فصل گذشته استقلال برود اما جالب این است که این توافق برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال از سوی پین، بدون دیدار با این مربی ایتالیایی محقق شد.

در سفری که استقلالی ها به امارات داشتند از طریق ارتباط با مدیر برنامه‌های این مربی ایتالیایی با وی توافق کردند که طلب ۵۰ هزار دلاری اش را در دو قسط ۲۵ هزار دلاری دریافت کند که ۲۵ هزار دلار بلافاصله در امارات به حساب او واریز و مقرر شد ماه آینده در همین تاریخ ۲۵ هزار دلار دیگر هم به حساب گابریله پین واریز شود تا کل طلبش پرداخت شود.

در روزهای گذشته خیلی ها بر این باور بودند که قرار است استقلالی ها با وساطت فرهاد مجیدی و دیدار با مربی ایتالیایی مشکل تسویه حساب با گابریله پین را برطرف کنند که ظاهراً هیچ ملاقاتی بین مسئولان باشگاه استقلال و مربیان باشگاه اتحاد کلبا اتفاق نیفتاده است. حتی گفته می شد فتح الله زاده در سفر به دبی می خواهد درباره بازگشت فرهاد به استقلال هم با او صحبت کند که با این وضعیت، این شایعه هم خودبه خود تکذیب شد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *