بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

عکس| حواشی تمام‌نشدنی پیکه و شکیرا/ پلاک ماشینی که برای طعنه زدن استفاده شد!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۵

از زمانی که شکیرا آهنگ انفجاری خود را علیه جرارد پیکه منتشر کرد، رابطه بین این خواننده و فوتبالیست حواشی زیادی را ایجاد کرده است و هر یک از اتفاقات بین این دو نفر توسط مطبوعات و شبکه‌های اجتماعی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

این خواننده کلمبیایی مجموعه‌ای از عبارات را مانند «تو فراری را به خاطر توینگو عوض کردی» یا «رولکس را با کاسیو عوض کردی« برای کنایه به پیکه به کار برد، البته این‌ها توسط جرارد پیکه با بستن ساعت کاسیو به مچ دستش و ورود به یک رویداد با یک رنو توئینگو جواب داده شد.

بازیکن سابق بارسلونا روز یکشنبه با سواری توینگو به مسابقات ورزشی رسید، ماشینی که شکیرا با آن او را تحقیر کرد. اما همانطور که ما عادت کرده‌ایم، پیکه همیشه پیام‌هایی با نکات خاص ارسال می‌کند و این بار هم‌همینطور بود. در واقع تمرکز بر روی خودرو نبود، بلکه روی پلاک آن بود.

عکس| حواشی تمام‌نشدنی پیکه و شکیرا/ پلاک ماشینی که برای طعنه زدن استفاده شد!

نظریه ای که در شبکه های اجتماعی دست به دست می‌شود این است که پلاک خودرو (۲۵۱۱ MDJ) تصادفی نیست، بلکه به روز خاصی (۲۵ نوامبر ۲۰۲۲) اشاره دارد که خواننده خانه‌اش در بارسلونا را ترک کرد و آن را با پیکه به اشتراک گذاشت. همچنین دو حرف اول هم به فرزندانشان ربط پیدا می کند. در واقع اعتقاد بر این است که آنها حروف اول «Me DeJó» هستند که به کینه‌توزی این هنرمند پس از جدایی سرنوشت ساز اشاره دارد.

ما نمی‌دانیم که آیا این نظریه واقعی است یا خیر، اما آنچه که در مورد آن واضح است این است که این پیام های پیاپی به پایان نرسیده و در روزهای آینده ادامه خواهد داشت.

در همین ارتباط: کل‌کل‌های پیکه و شکیرا ادامه دارد/ از کلیپی که روز اول ۶۳ میلیون بار دیده شد تا رنوسواری!

دسته بندی ها : خبرورزشی
برچسب ها : , ,


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *