بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

سرمربی جدید تیم ملی بوکس انتخاب شد؛ پیرمرد 70 ساله‌ای که عمل قلب باز کرده است!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 1 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ دی ۱۴۰۱ | ۱۵:۰۶

اولین جلسه شورای فنی فدراسیون بوکس با محوریت انتخاب سرمربی جدید تیم ملی برگزار شد.

به گزارش طرفداری، جلسه شورای فنی با حضور سید روح‌الله حسینی سرپرست فدراسیون بوکس امروز (شنبه 17 دی‌ماه) در سالن همایش‌های هتل ارم برگزار و در پایان این نشست حسین نهرودی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد.

بررسی عملکرد فنی دو سال گذشته کادر فنی، تصمیم‌گیری در خصوص سرمربی تیم ملی و به‌کارگیری سرمربی خارجی در دستور کار جلسه قرار داشت. اعضا در خصوص این موارد با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند و نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

در نهایت میان حسین نهرودی و علیرضا استکی رای‌گیری انجام شد و با رای اعضا (15 رای از 15 آرای ماخوذه) تصویب شد نهرودی سرمربیگری تیم ملی را برای چند ماه آینده برعهده بگیرد.

همچنین در خصوص به کارگیری سرمربی خارجی صحبت‌هایی مطرح و مصوب شد تا چند ماه آینده این اتفاق رخ بدهد.

احدی، امیری، انصاری، کریمی، گل‌آرا، مظاهری و نهتانی نیز به عنوان کاندیدای مربیگری معرفی شدند که مقرر شد نهرودی نهایتا تا ۱۰ روز آینده مربیان خود را معرفی کند. رییس فنی بدون یک رای مخالف، خودش را سرمربی کرد!

در حالی نهرودی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب شد که 70 سال سن دارد. او در چند دور مختلف سرمربی تیم ملی بوده و به نتایج مناسبی نرسیده است. از سوی دیگر تیم ملی بوکس ایران در سال آینده، مسابقات قهرمانی جهان، بازی‌های آسیایی هانگژو و مسابقات قهرمانی آسیا را در پیش دارد.

نکته جالب؛ غیبت علیرضا استکی و رضا مهدی‌پور سرمربیان تیم‌های ملی بزرگسالان و جوانان در هتل ارم بود. شورای فنی بدون شنیدن صحبت‌های استکی و تنها برای رسمیت بخشیدن به رای‌گیری، نام استکی را کنار نهرودی روی تخته نوشت و در انتخابی حیرت‌انگیز بدون حتی یک رای مخالف، نهرودی را برگزید.

به نظر می‌رسد از آنجایی که نهرودی باید دستیاران خود را از میان اعضای شورای فنی انتخاب کند، کاندیداه نخواسته‌اند مورد غضب سرمربی جدید و البته رییس شورای فنی قرار بگیرند و فرصت حضور در تیم ملی را از دست بدهند!

در اتفاقی عجیب از اعضای شورای فنی پرسیده شد: «چه کسانی تمایل به حضور در کادر فنی تیم ملی دارند؟ اکبر احدی، علی مظاهری، همایون امیری، امید رشید، محمدرضا صمدی، محمود نهتانی و فروتن گل‌آرا برای حضور در کادر فنی کاندیدا شدند و در جلسات بعد تصمیم‌گیری در این زمینه هم انجام خواهد شد.

پرونده حضور چهار ساله استکی در تیم ملی بعد از کسب نخستین مدال در مسابقات جهانی پس از 86 سال، حضور دو نماینده در فینال مسابقات قهرمانی آسیا پس از 9 سال و کسب دو سهمیه المپیک بسته شد و نهرودی بعد از 11 سال به تیم ملی بازگشت. نهرودی در شرایطی هدایت تیم ملی را بر عهده گرفته که سال گذشته عمل جراحی قلب باز انجام داده است!

حسین نهرودی رییس شورای فنی، علی دانشمند فرد سرپرست دبیری فدراسیون، سید ابراهیم موسوی مدیر تیم‌های ملی، رضا خرم بازرس فدراسیون، عبدالرضا انصاری، همایون امیری، اکبر احدی، بیژن باتمانی، امید رشید، احسان روزبهانی، محمد ستارپور، مرتضی شیری، محمدرضا صمدی، غلامرضا کریمی، فروتن گل‌آرا، اسفندیار محمدی، علی مظاهری، کوروش مولایی و محمود نهتانی هم به عنوان اعضای شورای فنی در این نشست حاضر شدند.

کاظمی و نوریان هم از دیگر غایبان جلسه امروز بودند.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

یک پاسخ به “سرمربی جدید تیم ملی بوکس انتخاب شد؛ پیرمرد 70 ساله‌ای که عمل قلب باز کرده است!”

 1. مسعود مصطفوي گفت:
  0
  0

  دورد بر شما
  فدراسيون بوكس با دربهاي بسته تر از هر فدراسيون ديگر !!
  اول قدم در نهايت با احترام و قدرداني از تمامي مدال آوران و پيشكسوتان حاضر در اين رشته
  فدراسيون بوكس پس از باز گشائي مجدد همچنان درگير تعارضات فدراسيوني كه بيش از هر موضوع ديكري با چالش بزرگ و نقص عديده سرمايه سوزي و فرصت سوزي تا كنون روبرو بوده پشت خط نگه داشتن بسياري از نيرو هاي توامند و كارآمد عدم پديرش نقد و حتي پيشنهاد كه امروز با ترفند خرد جمعي از آن ياد مي شود اما به هيچ وجه خبري از آن نيست سنگ بناي مي باشد كه از همان روز هاي ابتدائي باز گشائي مجدد آن گداشته شد انتخاب هاي تيمي و گروهي (نه كار تيمي ) بدون توجه به نظر و پيشنهاد آحاد بوكس ايران يار كشي فقط به صرف حفظ يك موقعيت بسته فقط براي ديده شدن اجمالي از نواقص و موارد پنهان و آشكار فدراسيون بوكس مي باشد قرار شد بانظر سرپرست جديد فدراسيون بوكس كه جامعه ورزش بوكس ايران اعتماد گسترده اي به او دارند و او خود از جنس اين ورزش بوده و افتخار آفرين مي باشد تمامي امور در اركان و سطوح مختلف بوكس با خرد جمعي و تصميم سازي مجمع شوراي فني تيم هاي ملي بوكس ايران بوكس رويكردي نوين را رقم زده و نقاط هدف را مشخص نمايد. اما گويا همچنان سايه سنگين تصميم سازي فدراسيون گذشته امور جاري فدراسيون وقت را در دست داشته و اجاز هيچ فعايت رو به رشد ديگري را به ديگر آحاد بوكس ايران نخواهد داد بدنه بوكس ايران نياز مند پالايش و ويرايش است موضوعي كه سالها در برابر آن مقاومت مي شود سهم خواهي و عدم وجود فرصت برابر معضل اساسي فدراسيون بوكس مي باشد اسامي تكراري خروجيهاي ناموفق و حضور 10و 12 ساله شايد هم بيشتر مهره هاي تكراري و تحميلي در اين صفحه شطرنج كيش و مات شده فقط مهره ها جابجا مي شوند نقطه سرخط …… طي جلسه اي با دبير محترم فدراسيون بوكس و تائيد سرپرست فدراسيون بوكس قرار شد تا تمامي تصميم سازيها بر اساس آئين نامه و اساس نامه مدون تنظيم شده از سوي يكي كارشناسان و قهرمانان و مربيان فعال اين رشته پس از باز نگري و تصويب با راي مثبت دبير و مدير تيم هاي ملي همچنين سرپرست فدراسيون عملياتي شده تا امور به شكالي فني راهبري شود اما گوئي اين اتفاق بنا به تحمبل نظرات شخصي به فراموشي سپرده شد آستانه انتظار و علايق جامعه بوكس كشور مودت و همدلي و موفييت اين رشته مي باشد نه نفاق و فرافكني لذا شايسته است به پاس اين ديدگاه عميق منطقي و اصولي فدراسيون بوكس حداقل براي بقا و ادامه فعاليت خود اصولي را براي خود مقرر نموده و قانون محور باشد و با رفتار حرفه اي و سازماني بهتري در خوزه هاي گوناگون اين رشته عمل نمايد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *