بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

خودداری از شرح وضعیت میلاد سرلک/ او عاشق غافلگیری است!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ | ۱۳:۱۸

در حالی که وضعیت نیمار برزیلی برای بازی های بزرگ و حساس جام جهانی مشخص است، اما هنوز معلوم نیست میلاد سرلک چه وضعیتی دارد.

به گزارش طرفداری، میلاد سرلک عاشق غافلگیر کردن است. همان بازیکنی که مدت ها برای تمدید قرارداد با پرسپولیس وقت تلف کرد و در حالی که مهدی ترابی، دیگر بازیکن تمدیدی سرخ ها خیلی زود با پرسپولیس تمدید کرد، او برای حضور در ساختمان باشگاه مدتها صبر کرد تا شایعه انتقالش به تیم های قطری با توجه به ملی پوش بودن او پیش از پیش شنیده شود. به هرحال در همان زمان عنوان می شد سرلک که بعد از حضور در پرسپولیس به تیم ملی دعوت شده یکی از نفرات ملی پوش است و خواسته های مالی اش مطابق با ملی پوشانی است که قرار است در جام جهانی حاضر باشند و درویش و محمدی نیز درنهایت تمام خواسته های مالی سرلک را فراهم کردند تا بالاخره در روزهای پایانی نقل و انتقالات با حضور در باشگاه با ظاهری خاص قراردادی یک ساله ثبت کند.

اما درنهایت فوتبال باز هم روی دیگر خود را نشان داد تا سرلک از تیم ملی دور شود و به جام جهانی قطر نرود. به هر روی یادآوری تمام این اتفاقات به این دلیل است تا مشخص شود بلاتکلیفی باشگاه و تیم در مورد سرلک برای اولین بار نیست و او بیش از این نیز نشان داده که غافلگیر کردن را دوست دارد.

از این رو منطقی به نظر می رسد که چرا هیچ خبری از وضعیت مصدومیت سرلک به بیرون درز نمی کند و نه کادرپزشکی و یحیی گل محمدی در مورد وضعیت او روشن گری می کنند و نه خود سرلک تمایلی به رسانه ای کردن وضعیتش دارد. وضعیت بخش رسانه ای باشگاه هم که معلوم است. به همین دلایل است که حالا کار به جایی رسیده که طی 24 ساعت اخیر در برخی رسانه ها خبرهایی منتشر می شود که شماره 10 سرخ ها احتمالا دربی را از دست خواهد داد. مشابه همان دست خبرهایی که حکایت از انتقال او به باشگاه های قطری داشت!

به هر روی باید منتظر بود و دید که وضعیت میلاد سرلک چه خواهد شد و چه زمانی تمرینات گروهی را آغاز خواهد کرد. بهتر است رسیدن او به دربی بزرگ روز 29 آذر، همان طور در هاله ای از ابهام باقی بماند تا سرلک به یک باره به عنوان غافلگیری ترکیب اصلی گل محمدی در بازی با استقلال بیاید. به هرحال او عاشق سورپرایز کردن است و ما هم سعی می کنیم سورپرایز شویم. آن هم در روزهایی که حتی حضور یا غیبت نیمار هم در ترکیب اصلی برزیل غافلگیری محسوب نمی شود!

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *