بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

برنامه مسابقات هفته هفتم و هشتم مرحله اول لیگ دسته سوم

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ | ۱۵:۱۸

برنامه مسابقات هفته هفتم و هشتم و دو مسابقه معوقه مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:
هفته هفتم
چهارشنبه ۲۳ آذر
سامیت نو قزوین-جوان نوین ساری – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رجایی قزوین
نادر مشهد-کیا شاهرود- ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد
شاهین گرجی محله بهشهر-شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی بهشهر
یاران هادی نوروزی-شهرداری گنبد- ساعت ۱۴- ورزشگاه هفت تیر بابل
پاس گیلان-مهرکوثر اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
فروشگاه ورزشی علی قیدار-فناوران پیشرو اردبیل- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید فهمیده قیدار
میثاق ائل تن ارومیه-الماس تازه آباد چاف- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید باکری ارومیه
عقاب تبریز-شهرداری بانه- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری تبریز
خلیج چابهار-متحد معزآباد رودان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ریگی چابهار
پادما یدک اصفهان-پولاد اکسین ایذه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی اصفهان
وحدت آغشت-طاقدیس مازندران- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج

پنجشنبه ۲۴ آذر
شهرداری قائمشهر-ملوان ب انزلی- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید کریمی جویبار
استقلال نوین بجنورد-ستارگان سرخ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بجنورد
امید حسن آباد قم-پویا دیلم تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه حسن آباد تهران
مقاومت تهران-سردار زند ملایر- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
آرین سپند تهران-میعاد مغان پارس آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
آرتیمان هفده ایرانیان-اروم اسپور ارومیه- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید مطهری خمین
زاگرس دهلران-شهدای بازی دراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی دهلران
سرخپوشان برازجان-کوثر مهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی برازجان
نفت و گاز گچساران-سرخ دلان پارسه دیر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرک نفت اهواز
تاراز چادگان-اتحاد قلعه رئیسی- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی چادگان
پارسیان هارونی-یادآوران دوکوهه اندیمشک- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب شهرکرد
استقلال جنوب تهران-شهرداری کرج- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید سلیمانی شهریار
منتخب کازرون-ابوذر باشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدای کازرون کازرون
وحدت رودبار-یاران زیست سبز تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه درفک رودبار
بنتونیت سپاهان اصفهک طبس-شهرداری بروات بم- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی طبس
استقلال شوش-شایان دیزل- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش
 معوقه از هفته دوم
دوشنبه ۲۸ آذر
متحد معزآباد رودان-هرنگ جوان بستک- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بیکا رودان
پولاد اکسین ایذه-پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی قلعه تل باغملک
هفته هشتم

شنبه ۳ دی
پشتیبانی نزاجا خراسان رضوی-نادر مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی ثامن الائمه (ع) مشهد
جوان نوین ساری-فروشگاه ورزشی علی قیدار- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شهدا ساری
مهر کوثر اسلامشهر-سامیت نو قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شهید سلیمانی شهریار
شهرداری بانه-میثاق ائل تن ارومیه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شهید صفری بانه
کیا شاهرود-وحدت آغشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی تختی شاهرود
داماش پارسه تهران-مقاومت تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی عطر سیب باقرشهر
فناوران پیشرو اردبیل-شهرداری قائمشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی تختی مشکین شهر
شهرداری کرج-شاهین گرجی محله بهشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی انقلاب کرج
یکشنبه ۴ دی
طاقدیس مازندران-استقلال نوین بجنورد – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی متعاقباً اعلام میگردد
ملوان ب انزلی-امید حسن آباد قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی آبکنار انزلی
ستارگان سرخ تهران-یاران هادی نوروزی- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شهید سلیمانی شهریار
یاران زیست سبز تبریز-آرتیمان هفده ایرانیان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شهرداری تبریز
اروم اسپور ارومیه-عقاب تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شهیدباکری ارومیه
سردار زند ملایر-وحدت رودبار- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شهید روحیان ملایر
شهرداری گنبد-استقلال جنوب تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی آزادی گنبد
سرخ پوشان تهران-آرین سپند تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مرصاد پاکدشت
میعاد مغان پارس آباد-پاس گیلان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی متعاقباً اعلام میگردد
خرم کشت خرم آباد-سرخپوشان برازجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شهید کمالوند خرم آباد
اتحاد قلعه رئیسی-زاگرس دهلران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی آزادی دهدشت
شهدای بازی دراز-نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی آزادی کرمانشاه
کوثر مهران-تاراز چادگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی عدالت ایلام
سرخ دلان پارسه دیر-پارسیان هارونی- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شیرودی دیر
پرسپولیس شیراز-هرنگ جوان بستک- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بعثت شیراز
ابوذر باشت-پادما یدک اصفهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی تختی باشت
شایان دیزل-بنتونیت سپاهان اصفهک طبس- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شهید رحمانی کوار
پولاد اکسین ایذه-خلیج چابهار- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی قلعه تل باغملک
شهرداری بروات بم-منتخب کازرون- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی فجر بم

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *