بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

گری نویل: منچستریونایتد هرگز نباید بازیکن مستعدی مثل رشفورد را بفروشد

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ | ۱۹:۲۹

گری نویل مقایسه ای بین مارکوس رشفورد و دیوید بکام انجام داد و اصرار دارد که منچستریونایتد نباید هیچ گاه رشفورد را بفروشد.

طرفداری | گری نویل می گوید وضعیت مارکوس رشفورد مشابه وضعیت دیوید بکام است که دائما زیر ذره بین رسانه ها قرار داشت. گری نویل اعتقاد دارد که فشارهای رسانه ای باعث شده است مارکوس رشفورد در نحوه بازیش تغییراتی به وجود بیاورد و ساده تر بازی کند که باعث شده است او به بهترین فرم خود بازگردد. مدافع سابق منچستریونایتد همچنین این تیم را در مورد تلاش برای فروش مارکوس رشفورد در ماه های گذشته مورد انتقاد قرار داد و اعتقاد دارد منچستریونایتد هرگز نباید چنین بازیکن مستعدی را بفروشد.

گری نویل به Sky Sports گفت:

در زمان های قرنطینه فشار زیادی به مارکوش رشفورد آمد. سخت است. پیش از این با بکام بازی کرده ام و شاهد این بودم که زندگی او چقدر زیر ذره بین بوده است. این وضعیت در چند سال اخیر برای مارکوس رشفورد هم وجود داشته است که موجب شد او تحت فشار قرار بگیرد. حالا رشفورد به فرم خوب خود بازگشته است. او رفتارش را عوض کرده است.

افرادی بودند که می گفتند منچستریونایتد باید مارکوس رشفورد را بفروشد. منچستریونایتد هرگز نمی تواند مارکوس رشفورد را بفروشد. او یک بازیکن مستعد بزرگ است. بسیار خوب است که او را در لباس تیم ملی انگلیس می بینیم و فکر می کنم او خود را به ترکیب اصلی تیم ملی انگلیس تحمیل خواهد کرد.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *