بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اطلاعیه هیات مدیره باشگاه تراکتور درباره جدایی قربان‌ بردیف

منبع : خبرگزاری ایلنا
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۸

به گزارش ایلنا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، پیرو اعلام قبلی، جلسه هیأت مدیره باشگاه برگزار شد.

طی این جلسه، اعضای هیات مدیره باشگاه پس از بررسی درخواست جدایی قربان بردیف، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

باسمه تعالی

ابتداً لازم به تاکید و یادآوری است که سیاست‌گذاری باشگاه در مباحث فنی برای فصل جاری براساس برنامه ارائه شده از سوی آقای قربان بردیف تبیین گردیده و هدف باشگاه بر مبنای همکاری بلند مدت با ایشان تعیین و تمامی شرایط لازم فراهم شده بود. امّا براساس درخواست ارائه شده از سوی آقای بردیف، بازگشت به فوتبال روسیه برای ایشان وظیفه و اجبار عنوان گردیده و خود ایشان نیز اذعان کرده‌اند که باشگاه تراکتور طی مدت همکاری فراتر از تعهدات خود در قبال کادر فنی عمل نموده و عملکرد ارکان باشگاه تراکتور در تصمیم آقای بردیف مبنی بر جدایی هیچ نقش و تاثیری نداشته است.

علی ایحال با عنایت به حُسن‌رفتار و زحمات آقای قربان بردیف طی مدت حضور در تیم، هیات مدیره باشگاه تراکتور با درخواست ارائه شده موافقت نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت دارد.

شایان ذکر است، هیات مدیره باشگاه چند گزینه‌ را برای سرمربیگری در این مقطع زمانی با در نظر گرفتن مجموع شرایط از جمله قرار داشتن در جریان مسابقات و لزوم شناخت کادرفنی جدید از بازیکنان تراکتور و تیم‌های لیگ‌برتری، نسبت به بررسی برنامه‌های افراد مدنظر و مذاکره با آنان اقدام خواهد نمود و سرمربی جدید در اسرع وقت معرفی می‌شود.

انتهای پیام/

دسته بندی ها : خبرگزاری ایلنا
برچسب ها :


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *