بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

برنامه مسابقات هفته های نهم تا دوازدهم ليگ برتر امید

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۳

برنامه مسابقات هفته های نهم تا دوازدهم ليگ برتر امید باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته نهم:
دوشنبه ۱۴ آذر
ملوان بندر انزلی- فولاد خوزستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه  آبکنار انزلی

سه شنبه ۱۵ آذر
شاهین تابان بوشهر – آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴- ورزشگاه  بهشتی بوشهر
پارس جنوبی جم- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا جم
ملوان دریایی سیرجان- ایمان سبز شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  گاز سیرجان 
مس کرمان- تراکتور تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا کرمان
نفت اهواز- مس رفسنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه  اختصاصی اهواز
نفت مسجد سلیمان- نفت آبادان- ساعت ۱۴- ورزشگاه  نفقون مسجد سلیمان
کیان سام بابل- بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۴- ورزشگاه  هفت تیر بابل

هفته دهم
سه شنبه ۲۲ آذر
آلومینیوم اراک – نساجی مازندران-  ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه آذرآب اراک
بعثت کرمانشاه- پارس جنوبی جم-  ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه آزادی کرمانشاه
ایمان سبز شیراز- شاهین تابان بوشهر-  ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه بعثت شیراز
ذوب آهن اصفهان- مس کرمان – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه شفق اصفهان
مس رفسنجان- ملوان دریایی سیرجان-  ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه شهدا  رفسنجان
تراکتور تبریز- نفت مسجد سلیمان-  ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه سردرود تبریز
فولاد خوزستان- نفت اهواز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  اختصاصی اهواز
نفت آبادان- ملوان بندر انزلی- ساعت ۱۴- ورزشگاه  پیروز آبادان

هفته یازدهم
سه شنبه ۲۹ آذر
پارس جنوبی جم – کیان سام بابل- ساعت ۱۳:۳۰- ورزشگاه شهدا جم 
نساجی مازندران-  ایمان سبز شیراز- ساعت ۱۳:۳۰- ورزشگاه سیمرغ قائمشهر
نفت اهواز- نفت آبادان- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه اختصاصی اهواز
شاهین تابان بوشهر- مس رفسنجان- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه بهشتی بوشهر
نفت مسجد سلیمان- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه نفتون مسجد سلیمان
ملوان دریایی سیرجان- فولاد خوزستان – ساعت ۱۳:۳۰- ورزشگاه گاز سیرجان
ملوان بندر انزلی- تراکتور تبریز- ساعت ۱۳:۳۰- ورزشگاه آبکنار انزلی
چهارشنبه ۳۰ آذر
مس کرمان- بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۳:۳۰- ورزشگاه شهدا کرمان

هفته دوازدهم
چهارشنبه ۷ دی
ایمان سبز شیراز – آلومینیوم اراک- ساعت ۱۳:۳۰- ورزشگاه بعثت  شیراز 
کیان سام بابل-  مس کرمان- ساعت ۱۳:۳۰- ورزشگاه هفت تیر بابل
مس رفسنجان- نساجی مازندران- ساعت ۱۳:۳۰- ورزشگاه شهدا  رفسنجان
بعثت کرمانشاه- نفت مسجد سلیمان- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه آزادی کرمانشاه
فولاد خوزستان – شاهین تابان بوشهر- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه اختصاصی  اهواز
ذوب آهن اصفهان- ملوان بندر انزلی- ساعت ۱۳:۳۰- ورزشگاه شفق اصفهان
نفت آبادان – ملوان دریایی سیرجان- ساعت ۱۳:۳۰- ورزشگاه پیروز آبادان

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *