بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

لیگ برتر کانوپولو| ملوان نداجا صدرنشین باقی ماند

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ | ۱۸:۴۸

در آغاز نیم‌فصل دوم لیگ برتر کانوپولو آقایان هفته هشتم و نهم مسابقات برگزار شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، تیم‌های حاضر در لیگ برتر کانوپولو آقایان از امروز اول آذر در آغاز نیم‌فصل دوم در پیست کانوپولو دریاچه آزادی تهران رقابت می‌کنند.

این مسابقات با حضور ۸ تیم درخشان بندرانزلی، ملوان نداجا، نوین البرز، بازرگانی محمدنژاد بابلسر، شهید رسولی نوشهر، کارون خرمهشر، پاس مرزبانی فراجا و آجا نوشهر برگزار می‌شود. تیم‌های کارون خرمهشر و بازرگانی محمدنژاد بابلسر در این دور از مسابقات حضور ندارند.

در آغاز نیم‌فصل دوم رقابت‌ها امروز سه‌شنبه اول آذرماه هفته هشتم برگزار شد.

ملوان نداجا با نتیجه ۱۱ بر ۳ نوین البرز را شکست داد. در این دیدار رضا بیگی ۲ گل، رامین غیاثوند ۴ گل، نیما حجتی ۳ گل، امین کاظمی و محمدصدیق حشمتیان برای ملوان و محی‌الدین کریمی، سام احمدی و علی قنایی برای نوین البرز گلزنی کردند.

پاس مرزبانی فراجا ۱۳ بر ۲ آجا نوشهر را از پیش رو برداشت. امیر فتاح‌پور ۵ گل، میلاد جعفری ۳ گل، مجید شعبانی ۲ گل، رضا انصاری، محمدعلی مولایی و فرید صدف برای مرزبانی و حن بریجانی و حسین سلحشور برای آجا نوشهر گلزنی کردند.

در ادامه این رقابت‌ها ۵ مسابقه دیگر برگزار شد.

شهید رسولی نوشهر ۸ بر ۱ خروشان بندرانزلی را برد. در این دیدار عارف صفدرنیا ۲ گل، دانیال خسروی فر ۲ گل، سعید چاره‌جو ۲ گل، آرشام حیدرپور و مصطفی حق‌جو برای شهید رسولی و محمدهادی شیشه‌چیان برای خروشان بندرانزلی گلزنی کردند.

ملوان نداجا ۱۴ بر ۱ آجا نوشهر را پشت‌سر گذاشت. محمدصدیق حشمتیان ۵ گل، رامین غیاثوند ۳ گل، رضا بیگی ۲ گل، محمد جمشیدیان ۲ گل، نیما حجتی و شایگان خیرالهی برای ملوان و حسین سلحشور برای آجا نوشهر گلزنی کردند.

دیدار نوین البرز و آجا نوشهر ۴ بر ۴ مساوی شد. در این دیدار محی‌الدین کریمی ،سعید غلامحسینی ۲ گل و علی قنایی برای البرز و آریان نصیری ۳ گل و حسین سلحشور برای آجا گلزنی کردند.

ملوان نداجا ۳ بر ۲ شهید رسولی نوشهر را برد. مصطفی حق‌جو و محمدصالح سلطانی برای شهید رسولی و شایگان خیرالهی ۲ گل و رضا بیگی برای ملوان گلزنی کردند.

مرزبانی فراجا با ۷ بر ۳ نوین البرز را شکست داد. علی مولایی ۳ گل، رضا انصاری ۲ گل، امیر فتاح‌پور و میلاد جعفری برای مرزبانی و سعید غلامحسین‌پور، علی قنایی و رضا اسماعیل برای نوین البرز گلزنی کردند.

بر این اساس ملوان نداجا با ۱۱ بازی و ۳۳ امتیاز صدرنشین باقی ماند، پاس مرزبانی فراجا با ۱۱ بازی و ۲۸ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و شهید رسولی نوشهر با ۱۱ بازی و ۲۵ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *