بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

آگوئرو را به تمرینات آرژانتین راه نمی‌دهند!

منبع : خبرگزاری ایلنا
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ | ۱۶:۵۶

به گزارش ایلنا، سرخیو آگوئرو، مهاجم سابق آرژانتین پس از ممانعت از ورود او به تمرینات تیم ملی در جام جهانی پیش از بازی مرحله گروهی مقابل عربستان سعودی در روز سه شنبه، از اتحادیه فوتبال کشورش (AFA) انتقاد کرد.

آگوئرو در 101 بازی برای آرژانتین 41 گل به ثمر رساند که نماینده آن‌ها در سه جام جهانی بود و به آن‌ها کمک کرد تا کوپا آمریکا 2021 را ببرند.

این بازیکن 34 ساله گفت که می خواست برای هموطنانش آرزوی موفقیت کند، اما به او گفته شد که نمی‌توان اعتبار مناسب را به موقع برای دیدار با هم تیمی‌های سابقش ترتیب بدهند.

آگوئرو در پخش زنده یوتیوب گفت: "من هنوز تیم آرژانتین را ندیده‌ام. بیایید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد، همه چیز کمی عجیب است. ظاهراً برای ورود نیاز به کارت دارید… عجیب به نظر می‌رسد که تنظیم آن سه تا چهار روز طول می‌کشد."

آگوئرو ادامه داد: "اگر آن‌ها نمی‌خواهند من بروم، اشکالی ندارد، اما به من بگویید. من هرگز به کسی صدمه نزده‌ام، همیشه رفتار خوبی داشته‌ام. شاید افرادی از درون هستند که از چیزی که من گفته‌ام خوششان نیامده است. من حتی به یاد ندارم چنین چیزی وجود داشته باشد."

آگوئرو افزود: "من سوال کردم و آن‌ها به من گفتند که تصمیم از بالا گرفته شده اما می‌بینم که افراد دیگری اجازه ورود پیدا کرده‌اند. من قبلاً در تیم آرژانتین بودم و آن‌ها به سرعت اعتبارنامه را تنظیم کردند. من هنوز دوستانم را ندیده‌ام. منتظرم تا کسی در فدراسیون فوتبال به من زنگ بزند تا چیزی بگوید… تا پایان مسابقات صبر می‌کنم، اما می‌خواستم قبل از آن بروم زیرا می‌خواستم آرزوی موفقیت کنم. آن‌ها شانس دارند. این وضعیت عجیبی است."

انتهای پیام/


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *