بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تخصص ستاره پرسپولیسی در تیم‌ ملی جواب نداد/ مهاجم تیم ملی سرنگون شد

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۴

در روزهایی که انبوهی از حواشی درباره مهدی طارمی و پنالتی گرفتن‌های او در پرتغال ایجاد شده و حتی باعث شد تا اتحادیه بازیکنان فوتبال این کشور و باشگاه پورتو نیز بیانیه‌هایی را در حمایت از ستاره ایرانی منتشر کنند، یک صحنه مشکوک در بازی ایران و اروگوئه اتفاق افتاد.

قبل از آنکه مهدی طارمی گل برتری ایران مقابل اروگوئه را به ثمر برساند، مهاجم تیم ملی با نفوذ مناسب وارد محوطه جریمه حریف شد. در این لحظه مدافع اروگوئه تکلی بلند روی پای طارمی زد و اگرچه او توپ را زد اما با مهاجم شماره 9 ایران نیز برخورد داشت و باعث سرنگونی اش شد.

زمین خوردن طارمی در این صحنه باعث شد تا او اعتقاد به خطای پنالتی روی خودش داشته باشد اما داور اتریشی چنین نظری نداشت و رای به ادامه بازی داد.

به عبارت بهتر طارمی اگرچه بازهم توانست منجی تیم ملی ایران شود و گل زیبایی را برای برد مقابل اروگوئه به ثمر برساند اما قطعا اگر آن صحنه مشکوک در محوطه جریمه اروگوئه را داور پنالتی می‌گرفت، نام این بازیکن بار دیگر در ماجرای تخصصی گرفتن پنالتی بر سر زبان‌ها می‌افتاد.

به عبارت بهتر تخصص طارمی در قراردادن بدن خود مقابل مدافعان حریف و گرفتن خطا از آنها در بازی با اروگوئه جواب نداد اما این بازیکن با گل زیبایی که به ثمر رساند بار دیگر توانایی های فنی خود را به نمایش گذاشت.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *