بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

لیگ جهانی کاراته وان سری آ| تیم‌های بانوان ایران راهی فینال و رده‌بندی کاتا تیمی شدند

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ | ۱۴:۵۹

تیم های الف و ب ایران راهی فینال و دیدار رده بندی کاتا تیمی بانوان در لیگ جهانی کاراته وان سری آ کوجالی ۲۰۲۲ شدند.

به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، سپیده امینی، ملیکا عزتی و زینب السادات حسینی پس از اجرای دو دور کاتا و قرار گیری در جایگاه های اول گروه های خود راهی فینال کاتا تیمی بانوان شدند.

شادی جعفری زاده، الناز تقی پور و نجمه قاضی زاده پس از دو دور اجرای کاتا در جایگاه های سوم و دوم گروه خود قرار گرفتند و راهی دیدار رده بندی کاتا تیمی بانوان در لیگ‌ جهانی کاراته وان سری آ کوجالی ۲۰۲۲ شدند. آنها برای کسب نشان های طلا و برنز فردا به روی تاتامی خواهند رفت.

تیم امینی، عزتی و حسینی در دور اول با کسب امتیاز ۲۴.۲۰ در جایگاه اول گروه دو قرار گرفت و راهی مرحله بعدی شد. این تیم در مرحله دوم نیز با کسب امتیاز ۲۵.۱۴ در جایگاه اول گروه دو قرار گرفت و راهی فینال کاتا تیمی بانوان شد تا فردا شانس خود را برای کسب نشان طلا امتحان کند.

تیم جعفری زاده، تقی پور و قاضی زاده در دور اول با کسب امتیاز ۲۳.۲۶ در جایگاه سوم گروه یک قرار گرفت و راهی مرحله بعدی شد. این تیم در مرحله دوم نیز با کسب امتیاز ۲۳.۸۶ در جایگاه دوم گروه یک قرار گرفت و راهی مرحله رده بندی کاتا تیمی بانوان شد تا فردا شانس خود را برای کسب نشان برنز امتحان کند.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *